$ 20 500
($586/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
2-кімнатна квартира в центрі Молдаванки. Квартира 35м2 розташована на другому поверсі двоповерхового будинку на вулиці Лазарєва. Дві кімнати - 21м2...
АКВАРЕЛЬ 10
$ 32 000
($807/м²)
Продам 1-кімнатну квартиру на 2 поверсі в ЖК Акварель-10 на вул. Генерала Бочарова / Ак. Сахарова. Загальна площа 39.68м2, квартира...
АРКАДІЙСЬКИЙ ПАЛАЦ
$ 120 000
($1 500/м²)
Море море! Гагарінське Плато. ЖК "Аркадійський палац"! Двокімнатна квартира поділена на дві квартири студії. Капремонт. Простора, світла з великими терасами...
PLATINUM (ПЛАТИНУМ)
$ 25 000
($1 018/м²)
Квартира в ЖК PLATINUM RESIDENCE на 10-ій станції Великого Фонтану. Будинок зданий. Новий комплекс розташований Фонтанською дорогою, квартира з балконом...
Чотири сезони
$ 46 000
($988/м²)
1-кімнатна видова квартира в ЖК Чотири Сезони на проспекті Гагаріна. Секція здана та заселена! Простора та світла квартира розташована на...
($673/м²)
Пропонується до продажу 1 кімнатна квартира по вул. Махачкалінська. Квартира в хорошому стані, але потребує косметичного. Кімната з альковом, можна...
$ 27 000
($600/м²)
Велика однокімнатна квартира зі збільшеним балконом на вулиці Полтавській, в районі вул. Радісний. Квартира розташована на 9 поверсі 9-ти поверхового...
$ 34 000
($574/м²)
Продам 3-х кімнатну квартиру в самому центрі Черьомушек! вул. Філатова/Варненська. Квартира розташована на середньому поверсі, світла, простора з великим збільшеним...
$ 45 000
($655/м²)
У продажу 3-кімнатна квартира у висотці на Таїрове. Квартира покращеного планування: 3 окремі кімнати, містка кухня, великий коридор, вбиральня та...
$ 23 500
($784/м²)
У продажу гарна однокімнатна квартира поблизу Кримського бульвару. Будинок блочно-цегляний. Вихід на балкон із кімнати. Всі меблі та побутова техніка...
$ 7 500
($500/м²)
Пропонується до продажу кімната в комунальній квартирі на селищі Котовського. Пропонується для тих покупців, які хочуть придбати бюджетне житло. В...