$ 21 000
($467/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Простора 1 кімнатна квартира по вулиці Бочарова, стільниковий проект. Затребуване планування, простора кімната та кухня з виходом на лоджію. Лоджії...
$ 43 000
($739/м²)
Пропонується до продажу двокімнатна квартира в новому будинку з червоної цегли на Бочарова. Загальна площа 58 кв.м., роздільне планування, простора...
$ 45 000
($778/м²)
Пропонується до продажу двокімнатна квартира в новому цегляному будинку на вулиці ген. Ірпінь. Розташована на 6 поверсі, кімнати просторі, кухня...
$ 39 000
($610/м²)
Пропонується до продажу двокімнатна квартира на вул. Бочарова. "Чеський" проект. У квартирі виконаний ремонт: фанерований санвузол, встановлені кухонні меблі, бойлер...
$ 65 000
($867/м²)
Предлагается к продаже 3-х комнатная квартира с кухней студией в новом доме на Семена Палия. Квартира находится в кирпичном доме...
SUN CITY
$ 170 000
($1 394/м²)
Пропонуємо до вашої уваги, простору квартиру. Три окремі кімнати, кухня студія 34 м.кв. Виконано високоякісний ремонт по дизайн проекту. Використовувалися...
$ 7 000
($1 000/м²)
Пропонується до продажу кімната на Бочарова. Кімната після капітального ремонту, ламінат, вікно металопластикове, велика лоджия. На кухні виділене своє місце...
$ 95 000
($1 013/м²)
Пропонується до продажу сучасна квартира в новому житловому комплексі. Житловий комплекс Сан Сіті розташований у самому серці мікрорайону Котовського. Територія...
$ 19 000
($760/м²)
Рідкісна пропозиція! 2 кімнати у 3 кімнатній квартирі по вулиці Генерала Бочарова! Кімнати та квартира в хорошому стані. Одна кімната...
НОВИЙ КВАРТАЛ
$ 58 000
($866/м²)
3 кімнатна квартира з меблями та технікою в цегляному будинку на вулиці Академіка Сахарова. У квартирі виконано сучасний ремонт. Квартира...
($712/м²)
Пропонується на продаж 3-кімнатна квартира на Бочарова. У квартирі зроблено косметичний ремонт. Квартира для великої родини, всі кімнати світлі, просторі...
SMART CITY
$ 37 000
($1 698/м²)
Смарт-квартира в новому ЖК Смарт Сіті на вул.Бочарова. Квартира з євроремонтом, меблями та технікою. Даний ЖК включає дуже яскравий візуальний...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom