АЛЬТАІР 3
$ 35 000
($796/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
В продаже 1-комнатная квартира в жилом комплексе Альтаир-3 от надежного застройщика - компании Будова. Общая площадь квартиры 43.4 кв...
Акварель 3
$ 58 000
($840/м²)
Пропонується до продажу 2-кімн. квартира в Центрі в новому ЖК Акварель-3 на вул. Пішонівській. Квартира знаходиться на комфортному 2-му поверсі...
$ 119 000
($1 300/м²)
Квартира з прекрасним видом на море в ЖК Посейдон на 16 станції Великого Фонтану. Будинок зданий! Пляж Золотий берег у...
$ 40 000
($673/м²)
Продам трикімнатну квартиру на Адміральському проспекті, район 1 ст. Люстдорфський дор. 4 поверх. Просторі кімнати. Стан простий житловий. У Вас...
АВІНЬЙОН
$ 39 500
($775/м²)
Клубний будинок біля моря! Будинок європейського класу на Дачі Ковалевського. Малоповерхової забудови з двоповерховим паркінгом! Квартира на першому поверсі, але...
РОМАНІВСЬКИЙ
$ 75 000
($951/м²)
У продажу квартира 80кв.м, переділена на 4 смарт квартири, розташована в новому житловому комплексі "Романівський". Зроблено капітальний ремонт, у кожній...
$ 112 000
($752/м²)
Квартира для життя та під бізнес! Пропонується до продажу 4-кімнатна квартира в історичному центрі міста на вул. Лева Толстого. Міцний...
$ 26 500
($780/м²)
Пропонується до продажу 1 кімнатна "Запорізький проект" Архітекторська / Ільфа та Петрова. Комфортний 7 поверх. Квартира в хорошому чистому стані...
$ 16 500
($635/м²)
Однокімнатна квартира на вулиці Бугаївській за доступною ціною! Квартира розташована у малоповерховому новому будинку. Своя чиста, доглянута територія на 2...
$ 21 000
($750/м²)
Продам 2-кімнатну квартиру в центрі міста. Квартира у хорошому житловому стані, АГВ. Квартира знаходиться на 1-му поверсі, два фасадні вікна...
СМАРТ
$ 28 000
($1 120/м²)
Продам Смарт квартиру в новом жилом комплексе "Смарт Сити" на ул. Бочарова Еще никто не жил! Общая площадь: 22 кв.м...
МАЛИНОВСЬКИЙ
$ 78 000
($1 182/м²)
2-кімнатна квартира з ремонтом у ЖК «Малинівський» від СК «Стікон». Квартира світла та простора, виконаний якісний ремонт у пастельних тонах...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2