$ 300 000
Площа загальна:
Бізнес-дільниця 60 соток у Київському районі, з повним пакетом документів. Фасад ділянки 56 метрів. Комунікації на межі ділянки. В оточенні...
$ 100 000
($192/м²)
Продаж будинку під розвиток бізнесу на Іллічівській дорозі. Нежитловий фонд. Окрема фасадна двоповерхова будівля загальною площею 521 кв.м. на території...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom