$ 39 900
($380/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу капітальний будинок у ближньому передмісті Одеси, селі Доброслав. У будинку загальною площею 105 м2: п'ять кімнат, кухня...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom