$ 78 000
($988/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Капітальний господарський будинок на морському узбережжі у Фонтанці 1. Одноповерховий будинок загальною площею 79 кв.м, три кімнати, кухня, санвузол роздільний...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom