$ 115 000
($561/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Новий двоповерховий будинок, 2019 р. будівлі, на Чорноморському узбережжі с. Фонтанки. Будинок двоповерховий, загальною площею 205 кв.м.Метало-пластиковий двокамерний склопакет, дах...
$ 77 000
($670/м²)
Двоповерховий будинок Фонтанці. Загальна площа – 115 м2. Функціональне планування. Перший поверх: кухня-вітальня – 41 м2 з виходом на терасу...
$ 350 000
($1 400/м²)
Продам господарський, двоповерховий будинок в Фонтанці . Загальна площа - 250м.кв. В будинку 5 кімнат, одна з яких вітальня, також...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom