rooms
program
priceLabel $
totalArea
ЕЛЕГІЯ-ПАРК
$ 70 000
($1 819/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Красива квартира в Аркадії! Новий ЖК Елегія-Парк один із найкращих житлових комплексів в Аркадії. Велика територія з ландшафтним дизайном, зонами...
РОДОС
$ 165 000
($1 100/м²)
3-кімнатна квартира в новому зданому будинку ЖК «Родос» від будівельної компанії «Гефест». Будинок здано 20 жовтня 2022 року. Стан «від будівельників»; встановлено...
ДВАДЦЯТЬ СЬОМА ПЕРЛИНА
$ 57 000
($1 206/м²)
Однокімнатна квартира з шикарним видом на море! У житловому комплексі 27 Перлина/Каманіна/Аркадія! Стан квартири від будівельників, що дозволяє зробити ремонт...
ПАЛЬМІРА
$ 138 000
($1 438/м²)
Пропонується до продажу затишна квартира в Аркадії. Квартира розпланована у 2 спальні та кухню-студію. Дизайнерський ремонт. Розташована на 8 поверсі...
$ 68 700
($1 462/м²)
Площа корисна:
У продажу комерція на вул. Генуезька, в Аркадії. Приміщення розташоване на першому поверсі нового житлового комплексу "Гольфстрім". Загальна площа: 47м2...
ЖБК СОНЯЧНИЙ-4
$ 43 500
($989/м²)
Квартира в новому житловому комплексі Сонячний-4. Сучасне, зручне планування. Всі стіни виготовлені з цегли, залита стяжка на підлозі, встановлено вхідні...
$ 36 500
($1 328/м²)
У продажу квартира-студія від одного з найнадійніших забудовників міста – СК «Гефест». Це житловий комплекс «Родос» – висока якість будівництва...
ДЕВ`ЯТА ПЕРЛИНА
$ 85 000
($1 809/м²)
У продажу квартира з одним із найбільш затребуваних планувань: окрема спальня та кухня-вітальня. Знаходиться на високому поверсі в новому житловому...
Сі Вью (Sea View)
$ 61 500
($905/м²)
ЖК Sea View розташований в 5 хвилинах ходьби від одного з кращих пляжів Одеси — Аркадії. 2-кімнатна квартира на 14...
СОРОК ЧЕТВЕРТА ПЕРЛИНА
$ 75 000
($1 875/м²)
Житловий комплекс 44 Перлина - гарний вид на море та Аркадію! Квартира з якісним ремонтом, укомплектована меблями та технікою. Тепла...
ДВАДЦЯТЬ ШОСТА ПЕРЛИНА
$ 68 500
($1 852/м²)
У продажу квартира з авторським переплануванням: окрема спальня та вітальня, повноцінна кухня та суміщений санвузол. Продаж з меблями та технікою...
ГАГАРІН ПЛАЗА
$ 46 000
($1 643/м²)
Світла квартира з сучасним дизайнерським ремонтом у новому зданому житловому комплексі «Гагарін Плаза» в Аркадії. Квартира повністю готова для життя...
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2