rooms
program
priceLabel $
totalArea
Сі Вью (Sea View)
$ 45 500
($998/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується 1 кімнатна квартира з видом на море у новому житловому комплексі на Гагарінському плато. У будинку повна автономія, дахова...
СОРОК П`ЯТА ПЕРЛИНА
$ 61 000
($1 525/м²)
Квартира майже готова до заселення, адже ремонт закінчено на 90%. Відразу скажемо, що планування для Кадора дуже рідкісне: це однокімнатна...
$ 22 000
($1 100/м²)
Площа корисна:
Продаж парку места в паркинге в заселеному новому житловому комплексі біля парку Перемоги Аркадії ЖК Сонячний 4 в Приморському районі...
ГАГАРІН ПЛАЗА
$ 85 000
($1 451/м²)
У продажу повністю укомплектована меблями та технікою, велика квартира-студія площею 60м2. Простір гармонійно та функціонально розподілено на зони. Повне панорамне...
ГОЛЬФСТРІМ
$ 110 000
($1 775/м²)
У продажу повністю укомплектована меблями та технікою двокімнатна квартира. Для тих, хто обирає невисокий поверх та новий, сучасний та автономний...
АТМОСФЕРА
$ 32 500
($969/м²)
Пропонується 1-кімнатна квартира в Аркадії! ЖК Атмосфера – це комплекс, унікальність якого надають просторі дахові тераси з ландшафтним дизайном, які...
Гагарін ПЛАЗА 2
($1 350/м²)
Квартира знаходиться в Аркадії, одному з найкращих районів міста, в обжитому житловому комплексі преміум-класу «Гагарін Плаза». Повноцінна спальня та кухня-студія...
$ 103 000
($1 472/м²)
2-кімн. квартира 70 метрів з ремонтом та меблями в Аркадії, ЖК Гольфстрім. Дві окремі кімнати 24 м та 15 м...
МОРСЬКА СИМФОНІЯ
$ 86 000
($1 229/м²)
У продажу однокімнатна квартира з панорамним видом на море в ЖК "Морська Симфоні". Житловий комплекс «Морська симфонія» – це апартаменти...
ПІВДЕННА ПАЛЬМІРА
$ 82 000
($1 172/м²)
2-х кімнатна квартира в ЖК "Південна Пальміра". Комплекс розташований у самому серці Аркадії на вул.Генуезькій. Будинок заселений та обжитий. Ремонт...
ЕЛЛАДА
$ 40 000
($931/м²)
Новий житловий комплекс від надійного забудовника «Гефест» розташований в одному з найпопулярніших районів міста – Аркадії. До пляжу – 750м...
$ 56 100
($1 500/м²)
У продажу комерція на вул. Генуезька, в Аркадії. П риміщення розташоване на першому поверсі нового житлового комплексу "Гольфстрім". Загальна площа:...
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2