$ 69 000
($808/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Дача Ковалевського. Дуплекс 85м2, розташований на ділянці з кадастровим номером. Піша доступність моря та парку. Перший поверх-кухня їдальня, суміщений санвузол...
$ 450 000
($1 085/м²)
Будинок з басейном та чудовим ландшафтним дизайном. Розташований на ділянці 5,5 соток у Дачі Ковалевського на вул. Огренича Миколи загальною...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom