$ 45 500
($922/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
2-кімнатна квартира у чудовому районі на Адміральському проспекті. Навколо багато зелені; у пішій доступності парк Перемоги та море (славнозвісна Аркадія). Поруч 5-та станція...
$ 80 000
($1 067/м²)
Продається 3-кімнатна квартира у цегляному будинку в районі Юридичної Академії. Спецпроект. 75 кв. Простора вітальня 23,5 кв.м, дві спальні 15,5...
$ 58 125
($750/м²)
БЕЗ КОМИССИИ! Лучшее предложение! Отличный вариант по 750 у.е. за кв.м. в новом клубном доме со своими парковочными местами и...
ШЕСТИДЕСЯТА ПЕРЛИНА
$ 39 000
($907/м²)
Продам однокімнатну квартиру Еліт класу від Кадор Груп на Краснова. Автономне опалення Броньовані двері та м/ пластикові вікна встановлені. .У...
МАНДАРИН
$ 75 000
($1 725/м²)
Пропонується до покупки квартира з ремонтом у новому, зданому будинку ЖК Мандарин. Виконаний дорогий, сучасний ремонт, все продумано до дрібниць...
"MODERN"
$ 77 500
($902/м²)
Пропонуємо вам простору та світлу 2-кімнатну квартиру площею 86 кв.м у самому серці мальовничого 6-го району Фонтану. ЖК Модерн від...
АКРОПОЛЬ
$ 47 000
($1 047/м²)
1к ЖК Акрополь здача 4 квартал 2024року СК Гефест Вигідна ціна нижча, ніж у забудовника! Вільне планування дає можливість розпланувати...
АРМІЙСЬКИЙ
$ 360 000
($2 000/м²)
Зверніть увагу на цю гідну пропозицію, для тих хто бажає жити сучасно, комфортно та безпечно у місті Одеса. Пропонується до...
$ 95 000
($1 033/м²)
Продам 3 кімнатну квартиру в Приморському районі. Квартира в сталінці (біль поверх) для життя або під будь-який вид комерційної діяльності...
$ 55 000
($1 103/м²)
: Двокімнатна квартира на Адміральському проспекті. Цегляний будинок, спецпроект. Квартира після косметичного ремонту. Кімнати правильного планування, окремі. Вікна у двір...
$ 53 000
($1 096/м²)
Однокімнатна квартира в новому ЖК Акрополь від СК Гефест Будинок розташований у парковій зоні. Красива впорядкована територія. Вікна виходять на...
$ 28 000
($822/м²)
Продається чудова однокімнатна квартира на вулиці Середньофонтанській, площею 34,1 квадратних метрів. Ця квартира готова до заселення, завдяки капітальному ремонту та...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom