РАДУЖНИЙ
$ 40 000
($1 026/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Однокімнатну квартиру ЖК Райдужний Квартира розташована на середньому поверсі Загальна площа квартири 39 кв. Ремонт робився під себе: скрізь є...
$ 36 000
($621/м²)
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира на вулиця Капітана Кузнєцова, біля магазину «Копійка». Квартира з капітальним ремонтом На середньому поверсі п'ятиповерхового...
($882/м²)
Новий будинок, зданий у 2015 році. З квартири відкривається гарний панорамний краєвид на зелений елітний приватний сектор і море; можна...
GREEN WOOD
$ 90 000
($1 800/м²)
Найкраща пропозиція на Французькому бульварі! Житловий комплекс преміум-класу у кроковій доступності від моря! Квартира студія в новому елітному ЖК...
ДЕВ`ЯТА ПЕРЛИНА
$ 85 000
($1 809/м²)
У продажу квартира з одним із найбільш затребуваних планувань: окрема спальня та кухня-вітальня. Знаходиться на високому поверсі в новому житловому...
$ 39 000
($697/м²)
Двокімнатна квартира на вулиці Марсельській/Кримська, загальною площею – 56 м2. Розташована на середньому поверсі. Кімнати просторі та світлі, кухня ...
Сі Вью (Sea View)
$ 45 500
($998/м²)
Пропонується 1 кімнатна квартира з видом на море у новому житловому комплексі на Гагарінському плато. У будинку повна автономія, дахова...
РОДОС
$ 36 500
($1 328/м²)
У продажу квартира-студія від одного з найнадійніших забудовників міста – СК «Гефест». Це житловий комплекс «Родос» – висока якість будівництва...
VIA ROMA (ВІА РОМА)
$ 30 000
($904/м²)
Переваги квартири: -зданий будинок; -оригінальний стиль побудови; -електроопалення; - 2 лінії електропередач; -Аварійне водопостачання; -бомбопритулок у дворі; -2 ліфти; -відмінна...
ГАГАРІН ПЛАЗА
($1 451/м²)
У продажу повністю укомплектована меблями та технікою, велика квартира-студія площею 60м2. Простір гармонійно та функціонально розподілено на зони. Повне панорамне...
$ 30 500
($763/м²)
У продажу двокімнатна квартира з гарним ремонтом, укомплектована меблями та технікою – все, що ви бачите на фото, залишається новому...
COSTA FONTANA
$ 80 000
($1 404/м²)
Ексклюзивна пропозиція у ЖК Costa fontana. Квартира (апартаменти) на 13 ст. Великого Фонтану. Costa fontana – це житловий комплекс у...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom