НА ПРОМИСЛОВІЙ-2
$ 17 500
($946/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується до продажу нова квартира 18,5 кв.м на вул.М.Боровського. Квартира з якісним ремонтом у світлих тонах. Останні коридором, гарне планування...
$ 60 000
($834/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири в районі вулиці Щорса (Ріхтера). Висотка з АГВ! Теплий цегляний будинок (товщина стін 80 см). Квартира світла...
$ 52 500
($641/м²)
У продажу 3-кімнатна квартира 81 кв.м, біля Нового ринку. Спецпроект.Кімнати роздільні, з виходом на великий балкон. А з балкона відкривається...
$ 40 000
($880/м²)
Пропонується до продажу однокімнатна квартира на вулиці Заболотного. ЖК "Гармонія". У квартирі виконаний якісний ремонт у світлих тонах. Санвузол суміщений...
$ 55 000
($1 171/м²)
Черемхи вул.Бреуса / Рекордна У продажу простора 1 кімнатна квартира 47м2 із сучасним ремонтом у стилі Лофт. 11 поверх 17...
$ 75 000
($883/м²)
Пропонуємо у продаж трьох кімнатну самостійну квартиру у сталінці. Високий перший поверх. Правильне планування. Змінено всі комунікації, опалення АГВ. Ремонт...
$ 20 000
($1 082/м²)
Пропонується до продажу 1 кімнатна квартира на Богдана Хмельницького. Квартира розташована на 1 поверсі. двоповерхового будинку. Індивідуальне опалення дозволить заощадити...
$ 50 000
($1 064/м²)
Будинок блочно-цегляний, розташований на одній з найбільш популярних вулиць міста. Перепланована на кухню-вітальню. з виходом на засклений балкон та простора...
($766/м²)
У продажу квартира 98 кв.м. + 66 кв.м підвал з документами, в центрі Одеси, вул. Асташкіна. Стан під повний капітальний...
П`ЯТИЙ ЕЛЕМЕНТ
$ 120 000
($1 031/м²)
Трикімнатна квартира для великої родини в ЖК "П'ятий Елемент" на 5 ст. Три просторі, окремі кімнати з якісним ремонтом. З...
($667/м²)
Продаж однокімнатної квартири на селищі Котовського на вулиці Генерала Бочарова Вигідно для стартового житла та для здачі в оренду! Переваги...
ОДЕСЬКІ ТРАДИЦІЇ
$ 38 000
($1 131/м²)
ЖК Одеські традиції. Будинок зданий. Квартира з гарним видом на центр міста та на море, на порт. Виконано ремонт у...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom