rooms
program
priceLabel $
totalArea
Итальянский Квартал
$ 130 000
($1 300/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Плануєте придбання просторої квартири для великої родини в тихому районі Києва? Це саме те, що ви шукали, вул. Дубищанська 6...
$ 70 950
($1 500/м²)
Простора 47,3 кв.м однокімнатна квартира в престижному комплексі Італійський Квартал (Итальянский квартал), вул. Дубищанська 1БДубищанская) Цей варіант нерухомості можна придбати...
$ 67 000
($1 457/м²)
Простора однокімнатна квартира в престижному комплексі Італійський Квартал (Итальянский квартал), вул. Дубищанська 9, Оболонський район. Функціональне просторе планування: простора кухня...
$ 92 000
($1 240/м²)
Найкраща пропозиція по ціні, квартира з коморою з автономним газовим опаленням. Оболонь, ЖК італійський Квартал, вул. Дубищанська 9 Дубищанская\ЖК Итальянский...
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2