rooms
program
priceLabel $
totalArea
$ 30 000
($912/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
1 к.квартира Чоколівський б-р 35. Солом'янський Простора 1 к.квартира 32,9м2. Під ремонт! Велика кімната 18 м2. Балкон. Сумісний санвузол з...
Okland
$ 96 000
($1 249/м²)
Без додаткових витрат для покупця. Без комісії, пропонуємо простору двокімнатну квартиру на зручному четвертому поверсі ЖК Ok Land, Соломʼянський район...
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2