Академ Квартал
$ 66 000
($1 543/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
1-кімнатна квартира в ЖК Академ-Квартал, провулок Приладний 10 Можливо єОселя, єВідновлення та постанови. Квартира розташована на 20 поверсі 24 поверхового...
Варшавський плюс
$ 88 000
($2 235/м²)
Будинок розташований в Подільському районі, мікрорайон Виноградар по вул. Івана Виговського \ ул. Ивана Выговского 40\12 ЖК «Варшавський плюс» —...
Сучасний квартал
$ 63 500
($1 444/м²)
1 кімнатна квартира (загальна площа 44 кв.м. ) в новому сучасному комплексі комфорт-класу - ЖК "Сучасний квартал", що знаходиться на...
Власна Квартира
$ 43 000
($2 019/м²)
Пропонується до продажу квартира-студія 21.3 метрів. Квартира знаходиться в Голосіівському районі мікрорайон Теремки 2. В будинку є паркінг., який...
Навігатор(Navigator)
$ 65 000
($1 970/м²)
Пропонується 1 кімнатна квартира - студія в ЖК Навігатор\Navigator провулок Балтійський 3а. Розташована на 25/25 поверху, загальна площа 33 м...
Варшавський 2
$ 57 500
($1 307/м²)
Комплекс розташований в Подільському районі, Виноградар по вул. Родини Крістерів (поруч просп.Правди та вул. Олександра Олеся). ЖК «Варшавський 2» —...
Місто Квітів
$ 70 000
($1 773/м²)
1-кімнатна квартира в ЖК Місто Квітів вул. Тираспільська 54 Характеристики квартири: Загальна площа 39,5 кв. м., житлова - 14,6 кв...
$ 31 000
($721/м²)
Продаж 1к квартири, вільне планування і завдяки цьому є можливість перепланування в повноцінну 2к квартиру. Бориспільський район, зліва по трасі...
$ 92 000
($2 140/м²)
1 кімнатна квартира в ЖК Варшавський плюс, розташований в Подільському районі, Виноградар, по вулиці Олександра Олеся, 8/17 Можливий продаж під...
Нивки-Парк
$ 62 000
($1 723/м²)
Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК Нивки-Парк, Святошинський р-н, проспект Перемоги, 67. Житловий комплекс Нивки-Парк у м. Київ - це новобудова...
$ 60 000
($1 249/м²)
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Варшавський 2, вул.Олександра Олеся\Александра Олеся 2 по сусідству вул. Межова. Перепоступка будинок 10.1 Дуже...
$ 56 500
($1 203/м²)
1-кімнатна квартира у ЖК Варшавський 3.Будинок 10.1 . Розташована на 10 поверсі 24 поверхового будинку. Загальна площа 46.97 м кв....
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom