Evropeyka
$ 37 500
($1 250/m²)
Floor/Number of storeys:
Rooms:
Total square:
Продаж 1-к квартири ЖК Европейка з ремонтом та меблями по вул.Соборній 103/17. Загальна площа 30м2, розташована на 6 поверсі.В квартирі...
$ 74 000
($1 645/m²)
$ 46 000
($1 244/m²)
Пропонується 1-кімнатна квартира на Софіївській Борщагівці ЖК Європейка площею 37м2 , розташована на 4-му поверсі і має чудовий вид з...
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2