КОНТИНЕНТ
$ 36 650
($1 051/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продам квартиру в новому, зданому ЖК Континент. Розтермінування у зданому будинку з першим внеском від 40%. Тривалістю до 36 місяців...
П`ЯТЬДЕСЯТЬ ВОСЬМА ПЕРЛИНА
$ 57 600
($1 289/м²)
У продажу євродвушка в ЖК "58 Перлина"/Таїрове Квартира перепланована: 2 окремі кімнати з вікнами, балкон, суміщений санвузол, простора кухня їдальня...
ТРЕТЯ ПЕРЛИНА
$ 52 000
($1 196/м²)
ЖК "3 Перлина". Квартира-студія 43,5 кв. Квартира з гарним ремонтом, меблями та технікою. Все лишається. Висота стелі 3м. Будинок обладнано...
П`ЯТЬДЕСЯТЬ ТРЕТЯ ПЕРЛИНА
$ 37 000
($851/м²)
Євродвушка на невисокому поверсі в ЖК 53 Перлини на Таїрова! Однокімнатна квартира вже перепланована в двокімнатну в новому, зданому будинку...
ОДІСЕЙ
$ 27 500
($1 100/м²)
Компактна 1-кімнатна квартира в новому будинку на Таїрова (3 ст. Люстдорфської дороги, ЖК Одіссей) Середній поверх. Капітальний ремонт. Кухня зроблена...
$ 17 000
($567/м²)
Мрієте про затишну квартиру, де кожен куточок буде створений втіленням мрії в реальність ? Не маєте бажання переплачувати за чужий...
АЛЬТАІР-2
$ 76 500
($1 275/м²)
Квартира з системою "розумний дім"! 3-кімнатна квартира в ЖК "Альтаїр 2" на Люстдорфській дорозі. Новий будинок від будівельної компанії Будова...
СОРОК ДЕВ`ЯТА ПЕРЛИНА
$ 57 300
($877/м²)
"Ваша Мрія Втілиться в Реальність з ЖК 49 Перлина на Таїрова!" Наші двокімнатні квартири на 2 поверсі – це ваші...
$ 62 700
($952/м²)
Купи двокімнатну квартиру в ЖК 58 Перлина на Таїрова! Квартира розташована на 10-му поверсі. Загальна площа – 65,9 м2...
СОРОК ШОСТА ПЕРЛИНА
$ 64 635
($930/м²)
Продається квартира на Таїрова в 46 Перлині. Будинок зданий в експлуатацію у 2019 році. Надаємо вам можливість придбати 69,5 м2...
ТАІРІВСЬКІ САДИ
$ 29 000
($806/м²)
Продаж однокімнатної квартири в сучасному ЖК "Таїровські сади" на вулиці Вільямса. Комплекс розташований у Київському районі. Квартира з великою кухнею...
РАДУЖНИЙ
$ 65 000
($1 032/м²)
Пропонуємо двокімнатну квартиру в ЖК Райдужний Комфортне планування Квартира повністю укомплектована якісними меблями та технікою. Поруч із будинком поліклініка, автобусна...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2