Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
СОРОК ШОСТА ПЕРЛИНА
$ 69 285
($930/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається квартира на Таїрова в 46 Перлині. Будинок зданий в експлуатацію у 2019 році. Надаємо вам можливість придбання двокімнатної квартири...
П`ЯТЬДЕСЯТЬ ШОСТА ПЕРЛИНА
$ 62 000
($1 051/м²)
Терміновий продаж 2 кімнатної квартири з ремонтом у ЖК 56 Перлині на Таїрова! Сучасна квартира з ремонтом в одній стилістичній...
$ 75 500
($1 007/м²)
Продається простора двокімнатна квартира з якісним та дорогим ремонтом. Ремонт робили для себе, не для продажу. Зроблене дуже гарне перепланування...
ТРЕТЯ ПЕРЛИНА
$ 47 000
($1 045/м²)
.Продається 1 кімнатна квартира в житловому комплексі "3 Перлина". Квартира розташована на середньому поверсі та має загальну площу 45 квадратних...
П`ЯТЬДЕСЯТЬ ТРЕТЯ ПЕРЛИНА
$ 56 500
($819/м²)
Покупка без дополнительных затрат – никакой комиссии и переплат ! Лучшая цена для этого комплекса ---дешевле не найдете ! Дом...
СОРОК ДЕВ`ЯТА ПЕРЛИНА
$ 57 350
($876/м²)
"Ваша Мрія Втілиться в Реальність з ЖК 49 Перлина на Таїрова!" Наші двокімнатні квартири на 17 поверсі – це ваші...
П`ЯТЬДЕСЯТЬ СЬОМА ПЕРЛИНА
$ 58 000
($951/м²)
Купи двокімнатну квартиру в ЖК 57 Перлина на Таїрова! Квартира розташована на 19-му поверсі. Загальна площа – 61м2, спальня з...
$ 54 511
($950/м²)
У продажу 2-х кімнатна квартира 57.38 м2 за вигідною ціною! Прекрасне та функціональне планування: дві окремі великі кімнати, кухня 8,5...
П`ЯТЬДЕСЯТЬ ВОСЬМА ПЕРЛИНА
$ 43 000
($1 024/м²)
Продам 1 кімнатну квартиру в 58 перлинi на Таїрова. Квартира знаходиться на 18 поверсі, загальна площа 42 метри. Зроблено євроремонт...
$ 81 005
($931/м²)
Продається квартира на Таїрова в 49 Перлині. Надаємо вам можливість придбання двокімнатної квартири на 2 поверсі цього прекрасного житлового комплексу...
$ 57 600
($1 289/м²)
У продажу євродвушка в ЖК "58 Перлина"/Таїрове Квартира перепланована: 2 окремі кімнати з вікнами, балкон, суміщений санвузол, простора кухня їдальня...
($1 078/м²)
Продам затишну 1-кімн. квартиру в ЖК 49 Перлина/Таїрова. Ідеальна пропозиція для молодої родини! Квартира розташована на 7-му поверсі 19-ти поверхового...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom