Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
АВІНЬЙОН
$ 36 500
($1 250/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продам однокімнатну квартиру в апарт-комплексі Авіньон на вулиці Дача Ковалевського. Вільне планування дозволяє створити апартаменти за власним бажанням. Індивідуальне газове...
ПОСЕЙДОН
$ 35 700
($916/м²)
1 кімн. квартира в ЖК Посейдон, 16 ст. Фонтану! Золотий пляж пляж. Функціональне планування: окрема спальня та простора кухня з...
$ 60 000
($676/м²)
Продаётся двухкомнатная квартира 88,8 кв. м. у моря на Даче Ковалевского. Малоквартирный сданный дом с закрытой, охраняемой территорией. Вид на...
$ 34 000
($724/м²)
У продажу 1-кімнатна квартира в житловому комплексі Авіньйон по вул. Дача Ковалевського. Новий зданий будинок на узбережжі Чорного моря. Підключені...
$ 46 180
($971/м²)
У продажу однокімнатна квартира в ЖК «Avinion» (Авіньйон)", вул. Дача Ковалевського, Таїрова Загальна площа – 47,6 м розташована на 6...
($1 240/м²)
$ 45 570
($930/м²)
$ 44 500
($947/м²)
Продається простора квартира у курортній зоні міста ЖК Авіньйон, Дача Ковалевського. Комплекс добудований та зданий в експлуатацію. Малоповерховий будинок, газифікований...
$ 40 000
($1 385/м²)
Пропонується до продажу 1 кімнатна квартира з видом на море у ЖК "Посейдон" на Дачі Ковалевського від надійного забудовника СК...
$ 59 000
($1 073/м²)
1-кімнатна квартира з прямим видом на море в ЖК Посейдон! Дача Ковалевського Завжди мріяли і уявляли себе тим, хто живе...
($785/м²)
Розташування комплексу Avinion – тиха частина Київського району, в оточенні малоповерхової забудови приватного сектору. Avinion - це проект нерухомості у...
$ 47 400
($960/м²)
Пропонуємо вам придбати затишну квартиру біля самого моря в ЖК "Avinion" Загальна площа - 49кв.м. 6 поверх 9ти поверхового будинку...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom