Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
АКВАРЕЛЬ-2
$ 43 500
($1 036/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
«Акварель-2» – це житловий комплекс у Київському районі Одеси. Комплекс розташований між проспектом Небесної Сотні та вулицею Архітекторської поряд з...
VIA ROMA (ВІА РОМА)
$ 52 000
($1 600/м²)
1-к квартира в ЖК Віа Рома (Via Roma) Таїрове! Інглезі вул./Корольова вул., район Клюшки. Вікна квартири виходять на чудовий...
$ 39 000
($1 300/м²)
Шоста станція Люстдорфська дор., малоквартирний новий будинок з індивідуальним опаленням у кожній квартирі (газ). Повністю укомплектована меблями та технікою, повноцінна...
$ 24 000
($1 044/м²)
Смарт-квартира в ЖК Віа Рома (Via Roma) Таїрове! Інглезі вул./Корольова вул., район Клюшки. Вікна квартири виходять на чудовий двір, зроблений...
П`ЯТА ПЕРЛИНА
$ 53 000
($1 306/м²)
Продається однокімнатна квартира з євроремонтом у ЖК "5 Перлина" на Таїрове. Квартира розташована на середньому поверсі. Гарне планування: простора кухня-їдальня...
$ 32 500
($982/м²)
Новий ЖК "ВІА РОМА" на Інглезі / Корольова. Будинок зданий та введений в експлуатацію. Однокімнатна квартира площею 33,1 м2 на...
АЛЬТАІР 3
$ 75 000
($1 072/м²)
У квартирі виконаний ремонт на 90% - залишилося лише постелити ламінат, встановити двері та сантехніку та поклеїти шпалери або пофарбувати...
П`ЯТЬДЕСЯТЬ ТРЕТЯ ПЕРЛИНА
$ 46 000
($1 046/м²)
Продам 1-кімн. квартиру в зданій 53 Перлині на Таїрова! Квартира загальною площею 44 кв.м, кімната 23 кв. м, кухня 14...
$ 180 000
($3 600/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Продам часть дома 1957 года расположенном на 8.7 сотках земли на улице Офицерской. 1 км до моря. Асфальтированный подъезд, элитные...
- АКВАРЕЛЬ-8
($1 080/м²)
Світла та затишна квартира з якісним ремонтом та продуманим переплануванням чекає на своїх нових господарів! особливості: * Зданий ЖК Акварель-8...
$ 30 000
($904/м²)
Переваги квартири: -зданий будинок; -оригінальний стиль побудови; -електроопалення; - 2 лінії електропередач; -Аварійне водопостачання; -бомбопритулок у дворі; -2 ліфти; -відмінна...
$ 35 000
($803/м²)
Однокімнатна квартира в новому зданому будинку «53 Перлина» на Таїрова. Стан «після будівельників»: стіни зашпакльовані, чистова стяжка, якісні вхідні двері...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom