Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
"ПЕРШИЙ ФРАНЦУЗЬКИЙ"
$ 72 594
($1 800/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Дом расположен в сердце Одессы, в аристократическом районе Отрада, в начале Французского бульвара. Дом привлекает внимание изысканной архитектурной отделкой, а...
$ 85 000
($636/м²)
Продается фасадное цокольное помещение в приморском районе. Площадью 133,7 м2.Свой вход, зона ресепшн, 4 кабинета, 2 с/у. Установлена сигнализация. Удачное...
ШІСТЬДЕСЯТ П`ЯТА ПЕРЛИНА
$ 43 000
($1 055/м²)
Однокімнатна квартира в ЖК 65 Перлина на вул. Краснова. Здача будинку, перший квартал 2024 року Квартира зі стандартним правильним плануванням:...
$ 16 000
($813/м²)
Кімната в комуні в історичному центрі міста Хороший, міцний будинок. Кімната велика та світла, у чистому житловому стані. Вікна виходять...
$ 28 000
($1 582/м²)
Пропонуємо до Вашої уваги однокімнатну двоярусну квартиру на Троїцькій. Це готовий арендний бізнес.Ремонту не більше трьох років. Він зроблений...
$ 299 000
($1 994/м²)
Ексклюзивна квартира у тихому історичному центрі Одеси. Міцний будинок з красивою парадною та мармуровими сходами, розташований у кращій локації міста...
$ 190 000
($1 900/м²)
Продам трёхкомнатную квартиру в самом Центре Одессы ул.Канатная/Жуковского/ Парк Шевченка. Квартира представляет собой: входная дверь бронированная – сделанная на заказ...
$ 56 400
($950/м²)
РК 65 Перлина. вул. Краснова/Адміральський пр. – найбільш довгоочікуваний проект від KADORR Group. Здача будинку, перший квартал 2024 року Квартира...
ПОСЕЙДОН
$ 65 000
($1 212/м²)
Пропонується до продажу простора квартира з видом на море у ЖК "Посейдон" на Дачі Ковалевського від надійного забудовника СК "Гефест"...
ТИТАНІК
$ 98 000
($1 109/м²)
У продажу затишна, з якісним ремонтом, двокімнатна квартира в ЖК Титанік! Цей комплекс розташований за 300 метрів від парку Перемоги...
ДВАДЦЯТЬ СЬОМА ПЕРЛИНА
$ 75 000