rooms
program
priceLabel $
totalArea
ГАГАРІНСЬКИЙ
$ 120 000
($1 341/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
У продажу 2-к квартира в Аркадії. ЖК Гагарінський. Дві окремі спальні, кухня та два балкони. З вікон квартири відкривається краєвид...
АТМОСФЕРА
$ 30 800
($1 032/м²)
Продается квартира в ЖК Атмосфера 4 сек. Востребованная планировка. Секция в которой на первом этаже расположен бассейн для жильцов дома...
ЕЛЛАДА
$ 43 000
($999/м²)
«ЭЛЛАДА» - жилой комплекс удачно расположившийся в одном из лучших районов Одессы – Аркадии. Свободная планировка, есть возможность перепланировать на...
$ 62 000
($1 477/м²)
У продажу 2-кімнатна квартира в Аркадії ЖК Еллада від надійного забудовника Гефест. Розташована на 5 поверсі/26, вид у двір у...
СОРОК П`ЯТА ПЕРЛИНА
$ 63 000
($1 575/м²)
Рідкісна пропозиція в Аркадії! 1 кімнатна квартира з прямим видом на море та євроремонтом на Каманіна, 45 Перлина. Квартира з...
$ 44 000
($1 048/м²)
Дозвольте нам розповісти вам про місце, де справджуються мрії! Комплекс "Еллада" - це не просто житло, це житловий простір із...
МОРСЬКА СИМФОНІЯ
$ 80 000
($1 011/м²)
Пропонується до продажу квартира з видом на море в Аркадії в ЖК "Морська симфонія" Загальна площа 79м², вільне планування, всі...
СОРОК ТРЕТЯ ПЕРЛИНА
$ 49 900
($1 418/м²)
У продажу найдешевша квартира у цьому районі! Розташування: комфортний ЖК "43 Перлина" СК Кадорр. Залишається все, як на фото (кухня...
$ 38 000
($1 010/м²)
Продаю 1к квартиру в ТОП комплексі Аркадії! Курортний провулок. Правильне, роздільне планування: кухня 12,08 кв.м з виходом на лоджію та...
$ 24 250
($1 053/м²)
Найкраща пропозиція в комплексі! Вид на море! Відкритий балкон! Надійний забудовник Гефест. Ціна нижча ніж у забудовника! 1 кімнатна квартира-студія...
СОРОК ДРУГА ПЕРЛИНА
$ 95 000
($1 584/м²)
Квартира загальною площею (62 м2) розпланована у дві роздільні кім. та кухню-вітальню. Повністю укомплектована меблями та технікою. Встановлено лічильник на...
СОРОК ВОСЬМА ПЕРЛИНА
$ 65 000
($1 646/м²)
Стильна 1 кімнатна квартира з чудовим видом на захід сонця, місто та море. ЖК 48 Перлина від надійного забудовника Kadorr...
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2