rooms
program
priceLabel $
totalArea
$ 259 000
($1 036/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Район Аркадии. Университетский переулок./Клубничный переулок. Максимальная близость моря в ста метрах. В продаже дом два этажа пять комнат с подвалом...
$ 190 000
($1 900/м²)
Комерційне приміщення у новому житловому комплексі. Нежитловий фонд. Підходить під будь-який вид діяльності. ЖК Родос. Комплекс від знаменитої компанії Гефест...
UNITY TOWERS
$ 33 360
($1 077/м²)
Поверх/Поверховість:
Unity Towers – багатофункціональний житловий комплекс преміум-класу у Приморському районі міста Одеси (Аркадія). 1 кімнатна квартира на 9 поверсі. Студійний...
$ 350 000
($1 750/м²)
Продам будинок в самому затребуваному курортному районі міста Одеса! Перша лінія від моря! У пішій доступності шикарний пляж! Будинок повністю...
ЖБК СОНЯЧНИЙ-4
$ 47 000
($1 151/м²)
1 кімнатна квартира в новому будинку на вул. Сонячна, Аркадія, Парк Перемоги за вигідною ціною. Відмінне планування: Простора кухня-їдальня. Великий...
АТМОСФЕРА
$ 78 000
($999/м²)
Новий, унікальний для міста проект зводиться у Курортному провулку! Архітертурне та дизайнерське рішення підкорює як усередині, так і зовні! Комплекс...
П`ЯТЬДЕСЯТ ПЕРША ПЕРЛИНА
$ 64 500
($1 500/м²)
Продам 1-кімн. квартиру в Аркадії, ЖК 51 Перлина. Комплекс розташований за 5 хвилин ходьби від пляжу Аркадія, траси Здоров'я, парку...
$ 120 000
Предлагается к продаже квартира в новом сданном доме ЖСК "Солнечный-4". В квартире выполнен новый современный ремонт, использованы качественные строительные материалы...
$ 95 000
($914/м²)
Квартира в районе Аркадия , в самом ожидаемом и востребованном жилом комплексе «Атмосфера « с террасой на крыше ! Панорамные...
МОРСЬКА СИМФОНІЯ
$ 150 000
($949/м²)
Продается квартира 158 кв.м. на 6м этаже с видом моря в сданном и функционирующем комплексе в самом сердце Приморского района...
$ 230 000
($1 870/м²)
Фасадна комерція 36 Перлина/Аркадія! У продажу комерційне приміщення в ЖК 36 Перлина. Площа - 124м2, зона рецепції три кабінети в...
$ 28 000
Unity Towers - багатофункціональний житловий комплекс преміум-класу, в якому реалізовані всі можливості для життя, бізнесу, інвестицій, розваг та відпочинку в...
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2