Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
АТМОСФЕРА
$ 55 000
($1 146/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
1 кімн. квартира з видом моря! ЖК "Атмосфера" в Курортному пров. Аркадія. Планування даної квартири дуже вдале: окрема спальня та...
$ 250 000
($1 772/м²)
Продам медичну клініку 141м2 з євроремонтом! ? Наші особливості: - Просторе приміщення з великою площею, що ідеально підходить для медичної...
$ 16 000
($556/м²)
Продається подвійне сімейне паркувальне місце в Гагарін плаза. Чудово підійде для двох машин. У паркінгу є опалення, ведеться відеоспостереження, регулярне...
ДВАДЦЯТЬ СЬОМА ПЕРЛИНА
$ 82 000
($1 571/м²)
Продам 2-кімнатну квартиру з видом на море в новому сучасному ЖК "27 Перлина" в одному з найпопулярніших районів Одеси-Аркадія (400...
ЕЛЛАДА
$ 74 000
($1 100/м²)
У продажу повноцінна 2х кімнатна квартира в Аркадії! ЖК Еллада”. Вул. Генуезька. Секцію здано. Чотирнадцятий поверх. Загальна площа – 67...
$ 42 000
($1 391/м²)
До продажу пропонується 1к квартира в ЖК Атмосфера. Квартира може від будівельників. Термін здачі: грудень 2024р. Новий житловий комплекс розташований...
МІЛОС
$ 148 000
($1 073/м²)
Унікальна чотирикімнатна квартира з видом на море і на місто від забудовника Гефест, що зарекомендував себе. Архітектурна концепція у вигляді...
$ 95 000
($2 375/м²)
Площа корисна:
Пропонується придбати успішний салон косметології в Аркадії, розташований на Генуезькій вулиці, що є чудовим місцем для залучення клієнтів. У салоні...
$ 56 500
($1 047/м²)
Продається двокімнатна квартира 55\26\14 кв. м. у ЖК Еллада. на 25\26 поверсі. Вікна на вул. Генуезька. Стан від будівельників. Переуступка...
СОРОК ЧЕТВЕРТА ПЕРЛИНА
$ 66 000
($1 747/м²)
У продажу 1 кім квартира в ЖК Сорок Четверта Перлина на Каманіна! Квартира з якісним євроремонтом! Вся у світлих відтінках...
ПІОНЕР
$ 160 000
($1 206/м²)
У пошуку просторої та затишної квартири у мальовничому районі Одеси? Тоді ЖК Піонерський – ідеальний варіант для вашої родини! Розташована...
ГОЛЬФСТРІМ
$ 185 000
($1 381/м²)
4-кімнатна квартира на Генуєзьский з краєвидом моря на 21 поверсі. Загальна площа 134 м кв Світла, простора, з панорамним...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom