АКРОПОЛЬ
$ 48 000
($1 542/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Квартира-студія з ремонтом у новому будинку на Фонтані. Прекрасна пропозиція як для життя, так і для оренди. У квартирі виконано...
ШІСТЬДЕСЯТЬ СЬОМА ПЕРЛИНА
$ 42 600
($1 008/м²)
Продам 1-к. квартиру, 42,3 м2 в ЖК 67 Перлини Перевагами цієї квартири є: - Зручне та продумане планування. Від забудовника...
ФОНТАН
$ 70 000
($745/м²)
За два кроки від моря - за три хвилини від Таїрова! Двохсекційний житловий будинок «Фонтан» розташований на вул. Макаренка/Львівська. Будинок...
САНТОРІНІ
$ 90 000
($1 257/м²)
Квартира в новому житловому комплексі Санторіні на 10-й станції Великого Фонтану. Красива мармурова парадна, внутрішній закритий дворик для відпочинку-артріум. Вільне...
ШІСТЬДЕСЯТ П`ЯТА ПЕРЛИНА
$ 38 000
($903/м²)
1-кімнатна квартира в новому житловому комплексі "65 Перлина" (здача запланована на IV квартал 2024 року). Гарне правильне планування з великою...
МІЛОС
$ 52 000
($1 567/м²)
Вже готовий варіант для інвестиції: студія знаходиться у новому сучасному житловому комплексі «Мілос», на 7ст. Б. Фонтану, в пішій доступності...
$ 58 000
($1 261/м²)
Пропонується до продажу однокімнатна квартира в новому ЖК Акрополь. Будинок розташований у парковій зоні. Красива впорядкована територія. Панорамне скління з...
ШІСТЬДЕСЯТ ПЕРША ПЕРЛИНА
$ 37 500
($880/м²)
Видова 1-кімнатна квартира в новому житловому комплексі «61 Перлина» (здано у II кварталі 2023 року). Гарне планування: велика кухня 15 м² з лоджією + спальня...
Бісквітний
$ 50 000
($1 087/м²)
Продається 1-кімнатна квартира в новому зданому будинку ЖК "Бісквітний" по провулку Середньофонтанський. Квартира розташована на 9 поверсі 10-ти поверхового будинку...
ПОСЕЙДОН
($901/м²)
1 кімнатна квартира за 5 хвилин від моря в ЖК Посейдон від надійного забудовника Гефест. Квартира розташована на середньому поверсі...
ШЕСТИДЕСЯТА ПЕРЛИНА
$ 40 500
($929/м²)
Будинок на етапі здавання! Квартира з комфортним плануванням: простора кухня-їдальня з виходом на лоджію та спальня. Стан від будівельників дозволить...
$ 43 600
($1 031/м²)
Продам 1-к. квартиру, 42,3 м2 в ЖК 67 Жемчужине Преимуществами этой квартиры являются: - Удобная и продуманная планировка. От застройщика...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom