$ 41 500
($799/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується 1-кімнатна квартира на вул. Сахарова/Заболотного у новому зданому цегляному будинку. Зроблено якісний ремонт. Квартира світла та простора з великою...
АВРОРА
$ 39 000
($867/м²)
Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира в ЖК Аврора від будівельників, на Черемушхах. Загальна площа 45.3 м2, кухня 13.6 м2, спальня...
ОМЕГА
$ 45 000
($1 019/м²)
У продажу 1-кімнатна квартира в новому будинку ЖК "Омега". Сучасний житловий комплекс у районі пл. Толбухіна. Стан від будівельників. Правильне...
ШЕСТИДЕСЯТА ПЕРЛИНА
$ 50 000
($1 177/м²)
У продажу 1-кімнатна квартира в новому житловому комплексі 60 Перлина, вул. Краснова. Квартира розташована на 20 поверсі, загальна площа –...
$ 72 000
($960/м²)
Предлагается к продаже 2-х комнатная квартира Сергея Ядова /р-н Нефтянников. Дом сдан в 2008 г. Сделан ремонт — как...
$ 26 000
($578/м²)
Продається простора квартира на 10 поверсі загальною площею 45 квадратних метрів. Особливості включають в себе простору кухню-студію площею 11 м²...
$ 35 000
($725/м²)
3 кімнатна квартира з ремонтом на вул. Паустовського. Відмінна пропозиція для життя чи орендного бізнесу. У квартирі виконаний сучасний ремонт...
ОСТРОВА
($830/м²)
Продається простора 1 кімнатна квартира в ЖК "Острова". У квартирі виконаний сучасний ремонт із якісних матеріалів. Відмінне планування, просторі кімнати...
$ 30 500
($485/м²)
Пропонується до продажу простора 2 кімнатна квартира покращеного планування в курортному районі! Косметичний ремонт, прибудований та узаконений балкон на дві...
Рахат Лукум
($1 002/м²)
Пропонується до продажу однокімнатна квартира в будинку, розташованому на вулиці Сахарова. Квартира правильного планування. У квартирі виконано якісний ремонт. У...
$ 24 000
($667/м²)
Продається до продажу дві кімнати у комунальній квартирі, які об'єднані у спільний простір. Розташовані на вул. Л. Українки. В одній...
$ 63 000
($829/м²)
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира в ЖК Аврора від будівельників, на Черемушхах. Загальна площа 76 м2, кухня 13.6 м2, спальні...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom