БАСТМА
$ 36 000
($948/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонуємо до Вашої уваги однокімнатну квартиру на Вільямса в ЖК Бастма.Будинок 2006 року.Стан житловий,необхідне косметичне втручання.Помешкання тепле,світле,затишне.Лоджія вдало розширює...
СТІКОН
$ 105 000
($1 130/м²)
Простора 3-кімнатна квартира 93 м² у новому цегляному будинку по вулиці Садиківській (поруч із Колонтаївською). Від будинку за 20 хвилин прямою Тираспольською вулицею можна...
$ 110 000
($500/м²)
Продается большая 6-комнатная квартира в самом сердце Одессы на улице Садовая. Двор тихий и уютный, закрывается на кодовый замок. Окна...
($1 579/м²)
Простора світла квартира у Климівському будинку. Закритий комплекс, вікна у двір. у відмінному житловому стані, Квартира з добротним класичним ремонтом...
$ 23 000
($767/м²)
Пропонується на продаж 1-кімнатна квартира на вул. Затонського/просп. Добровольського. Розташована у цегляному будинку на третьому поверсі. Квартира з ремонтом: встановлені...
$ 24 500
($584/м²)
Пропонується 2-кімнатна квартира, загальної площі 42 м2, на вулиці Балтська дорога. Будинок блочно-цегляний, теплий. У вартість входять кухонні меблі, бойлер...
$ 350 000
($1 166/м²)
Пропонується до продажу дворівнева квартира у будинку VIP-рівня на проспекті Шевченка. ЖК "Білдінг"-комплекс підвищеної комфортності розташований на території 25 га...
$ 16 000
($843/м²)
Продам 2 кімнати в гуртожитку, переплановані в 3 кімнати та передпокій. Санвузол свій, окремий (душ, раковина, пральна машина) Кухня загальна...
($552/м²)
Двокімнатна квартира, загальна площа – 30 м2, кухня – 5 м2. Дві окремі кімнати та суміщений санвузол. Потрібний косметичний ремонт...
АКАДЕММІСТЕЧКО
$ 88 000
($1 518/м²)
ЖК АКАДЕММІСТО - цегляний новий будинок з товстими стінами. Квартира з дорогим ремонтом. Кухня - студія, спальня, вбиральня. Опалення 2-х...
$ 35 000
Пропонується до продажу двокімнатна квартира на проспекті Добровольського, в районі ковзанки "Умка". Квартира розташована на 1 поверсі дев'ятиповерхового будинку "чеського"...
$ 34 000
($1 000/м²)
Пропонуємо до Вашої уваги однокімнатну квартиру на Іцхака Рабіна.Вона розташована в тихому,спальному районі міста. Це другий поверх п'ятиповерхового будинку.Житло...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom