Рахат Лукум
$ 42 000
($529/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира на вул. Сахарова, у ЖК "Рахат Лукум". Загальна площа – 79,4 м2, кухня – 11...
$ 32 500
($739/м²)
Продам 2-кімнатну квартиру в Київському районі проспект Небесної сотні. Квартира двостороння, санвузол роздільний. Нові вікна. Будинок розташований усередині кварталу, поряд...
SUN CITY
$ 27 000
($750/м²)
Пропонується до продажу квартира в комфортабельному житловому комплексі, що складається з 4-х багатоповерхових будинків та двоповерхової будівлі дитячого садка. Комплекс...
$ 125 000
($1 226/м²)
Продається дворівнева квартира з окремим входом у самому центрі Одеси. Будівництво 2014 року. 2-х поверховий будинок з утепленим фасадом. У...
VIA ROMA (ВІА РОМА)
($982/м²)
Новий ЖК "ВІА РОМА" на Інглезі / Корольова. Будинок зданий та введений в експлуатацію. Однокімнатна квартира площею 33,1 м2 на...
АКВАРЕЛЬ
$ 30 000
($1 305/м²)
У продажу квартира студійного типу, затишна, світла та з невеликою площею, але дуже вдало розподіленою на зони. Передбачили і кухню...
ВОСЬМА ПЕРЛИНА
$ 90 000
($1 637/м²)
Квартира з видом на море в житловому комплексі "Восьма Перлина". Виконано якісний ремонт. Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою...
$ 31 000
($1 069/м²)
1 кімнатна квартира на вулиці Академіка Корольова, в самому серці Таїрова, на затребуваному 6 поверсі. Квартира правильного планування, з місткою...
$ 39 000
($591/м²)
Пропонується до продажу 3 кімнатна квартира в самому серці Молдаванки Переваги даного об'єкта: - будинок - спецпроект із силікатної цегли...
$ 45 000
($1 466/м²)
1-к квартира в ЖК Віа Рома(Via Roma) на Таїрово! Квартира продається з ремонтом та меблями. На поєднанні двох вулиць Інглезі...
KANDINSKIY
$ 230 000
($2 168/м²)
Ви можете придбати одне з найвдаліших планувань в ЖК Кандинський - апартаменти на Французькому бульварі, де усі три кімнати правильної...
$ 23 500
($682/м²)
Продам квартиру в доме из красного кирпича на Днепропетровской дороге - состояние квартиры: после строителей, рациональная планировка; - стяжка пола:...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom