$ 90 000
($1 047/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
У продажу 3-кімнатна квартира в історичному центрі міста на вулиці Софіївській. Гідна архітектура будинку, закритий доглянутий двір. Красива парадна з...
ТАІРІВСЬКІ САДИ
$ 27 500
($764/м²)
Продаж однокімнатної квартири в сучасному ЖК "Таїровські сади" на вулиці Вільямса. Комплекс розташований у Київському районі. Квартира з великою кухнею...
АКВАМАРИН
$ 35 000
($1 000/м²)
У продажу квартира площею 35 кв. м. у сучасному житловому комплексі бізнес – класу, поблизу моря на 16 станції Великого...
ШІСТЬДЕСЯТЬ ВОСЬМА ПЕРЛИНА
$ 63 755
($951/м²)
Пропонується до продажу двокімнатна квартира 67,11 м. кв. у Перловому кварталі на вул.Краснова. Квартира з видом на іподром, місто. Квартира...
ШІСТЬДЕСЯТЬ СЬОМА ПЕРЛИНА
$ 66 688
($1 600/м²)
Продается квартира в строящемся комплексе на Краснова в "67 Жемчужине". "67 Жемчужина" это часть нового современного красивого квартала, организованного в...
КОНТИНЕНТ
($1 018/м²)
Продається однокімнатна квартира в новому будинку. ЖК Континент Комплекс 12-типоверхових будинків, збудований на 4 ст. Люстдорфської дороги, має топові переваги...
LOVE
$ 19 750
($713/м²)
Продается квартира в новом красивом Жилой комплекс "Love". Комплекс состоит из жилого дома этажностью 13 этажей + цокольные помещения. Дом...
"НА ЄВРЕЙСЬКІЙ"
$ 75 000
($1 389/м²)
Елітний житловий комплекс на Єврейській від СК Будова. У продажу однокімнатна квартира – 54 м. Кухня – 15.5 м. Вікна...
ПРОХОРІВСЬКИЙ КВАРТАЛ
$ 44 544
($870/м²)
ЖК Прохоровський квартал. Новий елітний квартал у Молдавії. Відмінна якість будівництва. 2 кімнатна квартира у стані від будівельників. Квартира внутрішня...
$ 17 000
($842/м²)
Продам за доступною ціною 1-кімнатну квартиру на вул.Промислова. Квартира у дуже хорошому, житловому стані після капітального ремонту. Квартира площею 20.2...
ВІСІМНАДЦЯТА ПЕРЛИНА
$ 149 500
($1 917/м²)
2-кімнатна квартира з просторою кухнею-студією та двома вбиральнями в історичному центрі Одеси. Новий будинок бізнес-класу – житловий комплекс 18 Перлина...
Золоті Стовпи
$ 14 000
($467/м²)
Ваша мрія про власне житло стає реальністю! Квартира в ЖК "Золоті Стовпи" із загальною площею 30 м2 чекає на свого...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom