АКВАРЕЛЬ
$ 93 200
($1 003/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
В продажу трикімнатна квартира в Акварель 1. Загальна площа 93,2 м2,житлова 57м2,кухня 13м2. В квартирі виконаний якісний євроремонт ( робили...
PLATINUM (ПЛАТИНУМ)
$ 140 000
($1 574/м²)
Продається 3-кімнатна квартира на 10 ст. Великого Фонтану в ЖК Платинум. Квартира функціонального планування: велика кухня - студія і 3...
$ 60 000
($1 198/м²)
ЖК "Чудо- Город", однокомнатная квартира на ул. Среднефонтанской. Функциональная планировка. Большая кухня-столовая и спальня с зоной отдыха. Выполнен качественный ремонт...
ШІСТЬДЕСЯТ ТРЕТЯ ПЕРЛИНА
$ 38 115
($920/м²)
Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира в новому ЖК "63 Перлина" в "Перлинному кварталі" на Краснова. Правильне планування: окрема кухня з...
АВІНЬЙОН
$ 39 900
($839/м²)
Для тех , кто хочет жить в малоэтажном доме у моря, вдали от шума и пыли - это отличный вариант...
DERBY STYLE HOUSE (DERBY, ДЕРБІ)
$ 64 000
($1 351/м²)
Простора однокімнатна квартира на 4 станції Великого Фонтану в ЖК "Derby Style House" - цегляний, малоповерховий проект у престижному районі...
COMFORT HALL (Комфорт Хол)
$ 43 000
($847/м²)
Пропонується до продажу двокімнатна квартира площею 50,8 м2. Розташована на другому поверсі п'ятиповерхового будинку Київського району. Відмінне планування з двома...
МАЛИНОВСЬКИЙ
$ 45 000
($990/м²)
1 - кімнатна квартира в ЖК Малиновський від СК Стікон вул. Бреуса / Черемхи Світла квартира з функціональним грамотним плануванням...
АКВАРЕЛЬ-2
$ 29 000
($829/м²)
1 кімнатна квартира на вул. Небесної Сотні в ЖК Акварель 2 на Таїрова. Квартира з функціональним плануванням: окрема спальня та...
ПОСЕЙДОН
$ 26 840
($850/м²)
Компанія «Гефест» здала в експлуатацію новий житловий комплекс у морському серці Одеси на вул. Дача Ковалевського 16 Ст.Великого Фонтану Місце...
АТМОСФЕРА
$ 51 946
($1 151/м²)
Новий, унікальний для міста проект зводиться у Курортному провулку! Архітертурне та дизайнерське рішення підкорює як усередині, так і зовні! Комплекс...
БУЛЬВАР АКАЦІЙ
$ 28 200
($797/м²)
Воплощение передовых идей, смелость архитектурных и технологических решений в сочетании с оригинальным внешним обликом, атмосферой солидности и респектабельности. Так можно...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom