МИХАЙЛІВСЬКЕ МІСТО
$ 57 440
($1 051/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продам двокімнатну квартиру в житловому комплексі Михайлівське містечко. Новий зданий комплекс у безпосередній близькості до Центру. Зручна транспортна розв'язка. У...
КЛУБНИЙ ДІМ-2
$ 142 000
($2 863/м²)
Продается квартира на берегу Черного моря в коттеджном поселке, расположенном в самой уютной части Французского бульвара. Квартира в состоянии от...
"ОЛІМПІЄЦЬ"
$ 70 000
($1 468/м²)
Малоквартирний будинок на проспекті Шевченка. Розташовується всередині паркової зони, поряд з Ботанічним садом, через дорогу Парк Перемоги. Будинок зданий і...
ШЕСТИДЕСЯТА ПЕРЛИНА
$ 38 850
($950/м²)
Квартира з комфортним плануванням: простора кухня-їдальня з виходом на лоджію та спальня. Стан від будівельників дозволить створити домашній затишок на...
ДВАДЦЯТЬ СЬОМА ПЕРЛИНА
$ 82 000
($1 571/м²)
Продам 2-кімнатну квартиру з видом на море в новому сучасному ЖК "27 Перлина" в одному з найпопулярніших районів Одеси-Аркадія (400...
ГАГАРІНСЬКИЙ
$ 87 000
($1 582/м²)
Квартира 55 кв.м в новом доме в центре Аркадии! Просторный холл, кухня-студия, спальня с выходом на балкон, гардеробная, с/узел с...
АРМІЙСЬКИЙ
$ 250 000
($2 632/м²)
Продам 3-кімнатну квартиру з ТЕРАСОЮ в ЖК Армійський по вул. Армійська/Говорова/ парк Перемоги. Найбажаніший район для життя. Цегляний будинок із...
REAL PARK
$ 44 500
($751/м²)
єОселя, єВідновлення, Постанови! Малиновський район! ЖК REAL PARK – новий житловий комплекс в екологічно чистому районі. Територія Селекційного інституту, поруч...
ЗІРКОВЕ МІСТО 2
$ 95 000
($1 358/м²)
У продажу двокімнатна квартира в одному з найкращих районів міста ЖК Зіркове містечко 2. Квартира розташована вул. Маршала Говорова, район...
- АКВАРЕЛЬ-8
$ 52 164
($840/м²)
Двохкімнатна квартира в сучасному новому ЖК «Акварель-8» на Таїрово, вул.Вільямса. Квартира у стані від будівельників. Особливу увагу було приділено плануванню...
АВІНЬЙОН
$ 37 000
($932/м²)
Піша доступність до моря – вагомий аргумент при покупці квартири в Одесі. Всі квартири здаються із двоконтурним газовим котлом, чистовою...
$ 65 000
($1 796/м²)
ЖК "27 Перлина". Будинок зданий та заселений. Новий сучасний комплекс бізнес-класу розташований у серці Аркадії на вул. Каманіна. - Висока...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom