ОМЕГА
$ 61 000
($1 356/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується до продажу 1 кімнатна квартира в новому будинку в ЖК Омега, пл. Толбухіна. Квартира розташована на 10 тажі, загальна...
$ 32 000
($562/м²)
Пропонується до продажу 3-х квартира на середньому поверсі у відмінному житловому стані на вулиці Капітана Кузнєцова. У квартирі встановлені металопластикові...
REAL PARK
$ 38 052
($630/м²)
2-кімнатна квартира в новому зданому будинку в ЖК Реал парк. Стан від будівельників. Ліфт до 17 поверху. Купуючи квартиру статус...
РАДУЖНИЙ
$ 42 000
($955/м²)
ПРОДАМ 1-кімнатну квартиру в ЖК РАДУЖНИЙ. ЖК Райдужний - це район підвищеного попиту, зі своєю розвиненою інфраструктурою. Загальна площа 44...
$ 170 000
($1 134/м²)
У продажу пентхаус у ЖК Чудо мiсто з шикарным видом на місто і море, який ніколи не забудують. Вул. Середньофонтанська...
МОРСЬКА СИМФОНІЯ
$ 86 040
($1 200/м²)
Жилой комплекс Морская Симфония относится к классу элит и расположен в Одессе прямиком на берегу, в районе 8 ст.Б.Фонтана ...
СОРОК ДЕВ`ЯТА ПЕРЛИНА
$ 57 200
($876/м²)
"Ваша Мрія Втілиться в Реальність з ЖК 49 Перлина на Таїрова!" Наші двокімнатні квартири на 18 поверсі – це ваші...
БУЛЬВАР АКАЦІЙ
$ 30 898
($838/м²)
ЖК Бульвар Акацій, новий зданий монолітно-каркасний будинок. Закрита територія, що охороняється, з пропускною системою. Двір з принципом "Двір без машин"...
П`ЯТЬДЕСЯТЬ СЬОМА ПЕРЛИНА
$ 76 000
($1 250/м²)
Купи двокімнатну квартиру в ЖК 57 Перлина на Таїрова! Квартира розташована на 18 поверсі. Загальна площа – 60,8м2 Стан квартири...
ШІСТЬДЕСЯТ ТРЕТЯ ПЕРЛИНА
$ 62 300
($951/м²)
ЖК 63 Перлина – Ваш власний світ у серці Приморського району Одеси! Новий 24-поверховий житловий комплекс, створений з використанням найкращих...
АЛЬТАІР 3
$ 47 340
($877/м²)
Большая 1 к. квартира в ЖК Альтаир-3. Отличная планировка. Комплекс расположен на пересечении 3 районов: Киевский, Малиновский и Приморский. Остановка...
$ 59 100
($1 394/м²)
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2