МІЛОС
$ 60 000
($1 808/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується до продажу готова смарт квартира в ЖК Мілос. Яка розташована на 16 поверсі. У квартирі повністю виконано ремонт у...
АКВАРЕЛЬ 4
$ 35 000
($1 030/м²)
Представляємо Вашій увазі квартиру в центрі зелених Черемушка на вулиці Профспілкова в ЖК "Акварель 4" Будинок зданий. Метраж квартири -35м2...
ШОСТА ПЕРЛИНА
$ 89 000
($1 220/м²)
Пропонується до продажу двокімнатна квартира в Аркадії. Жилий комплекс КАДОРР, Комфорт класу. Квартира розташована на середньому поверсі. Дві окремі спальні...
РАДУЖНИЙ
$ 41 500
($839/м²)
Продам 1-кімнатну квартиру в ЖМ Райдужний! Площа-49,5м2 Квартира в хорошому житловому стані, залишається кухня та передпокій. Санвузол поєднаний, фанерований плиткою...
ДМИТРІЇВСЬКИЙ
$ 44 000
($880/м²)
ЖК Дмитрієвський. Будинок зданий та заселений. Найвдаліше і зручне планування. Велика квадратна кухня з балконом, простора кімната. Закрита територія з...
УСПІХ
($978/м²)
ЖК "Успіх". Будинок зданий 10 років тому. Повністю заселений, що позбавить Вас шуму ремонтів Ваших сусідів. Функціональне планування: простора кухня-вітальня...
$ 30 000
($617/м²)
2-кімнатна квартира в самому затребуваному районі міста на Адміральському проспекті. Світлі просторі кімнати 16кв.м та 12кв.м, затишна кухня, роздільний санвузол...
$ 90 000
($1 217/м²)
Двокімнатна квартира з ремонтом від СК Стікон по вулиці Глушка/Таїрова Раціональне планування: кухня-вітальня, спальня, дитяча, санвузол роздільний Квартира повністю укомплектована...
"MODERN"
$ 29 000
($870/м²)
У продажу однокімнатна квартира студійного типу в сучасному житловому комплексі на 6-й станції Великого Фонтана. Розпланована на кухню-вітальню і виділену...
ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА ПЕРЛИНА
$ 48 500
($1 260/м²)
ЖК "34 Перлина" – проект бізнес-класу від надійного забудовника Kadorr Group. 1-кімнатна квартира перепланована в двокімнатну з євроремонтом у світлих...
$ 77 000
($1 064/м²)
Мрієте про затишне житло в новому будинку? Ми маємо для Вас ідеальний варіант – 2-кімнатна квартира з якісним ремонтом. Використані...
АЛЬТАІР
$ 65 000
($1 414/м²)
Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК "Альтаїр". 18 поверх із панорамними вікнами. Вид з вікон у бік моря. Ремонт робився для...