П`ЯТЬДЕСЯТЬ ВОСЬМА ПЕРЛИНА
$ 58 700
($1 311/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Достойна квартира в перловому кварталі у зданій 58 Перлині, з гарним видом! Квартира з дізайнерським сучасним ремонтом, тут все продумано...
$ 47 000
($728/м²)
Пропонується до продажу трикімнатна двостороння квартира в центрі міста поряд з залізничним вокзалом. Міцний царський будинок розташований на тихій вуличці...
КРИТ
$ 200 000
($2 667/м²)
Вид на море. 2-к+кухня-вітальня / Французький бульвар / ЖК Крит У ЦІНУ ВКЛЮЧЕНО 2 МІСЦЯ У ПІДЗЕМНОМУ ПАРКІНГУ І ВЕЛИКЕ...
АРКАДІЯ ХІЛЛС
$ 229 000
($2 023/м²)
Продається квартира з приголомшливим видом на море в Аркадийскому провулку. 113,2 кв.м Дорогі оздоблювальні матеріали, дизайнерський проєкт. Італійські меблі та...
$ 15 000
($165/м²)
Квартира біля моря! Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира розташована на вулиці Чорноморського Козацтва. Квартира для тих покупців, які хочуть мешкати...
ГАВАЇ
$ 34 000
($740/м²)
Пропонується до продажу двокімнатна квартира в ЖК "Острова". Квартира від будівельної компанії перевірена До плюсів комплексу можна віднести огороджену територію...
$ 33 000
($726/м²)
Пропонується до продажу квартира у житловому комплексі "Острова". вид на море Стан квартири після будівельників, тому тут Ви зможете реалізувати...
$ 38 000
($884/м²)
У продажу двокімнатну квартиру з ремонтом на Молдаванці Болгарська/Запорізька Правильне планування: дві кімнати, кухня, коридор, Опалення : газовий котел, АГВ...
КОРОНА
$ 130 000
($1 263/м²)
ЖК "Корона", розташований у Приморському районі в самому серці Аркадії, будинок бізнес-класу, цегляний, зі своєю закритою територією та двома заїздами...
$ 52 000
($1 000/м²)
Євродвушка в цегляному будинку 2009 року побудови. Квартира тепла з гарним плануванням. Дві окремі спальні та простора кухня-їдальня. Ложі розкрито...
($1 100/м²)
Сучасна 1-кімнатна квартира з ремонтом, меблями та технікою на вул. Картамишівська в Одесі чекає на нового власника! Квартира розташована у...
АКРОПОЛЬ
$ 30 000
($1 005/м²)
Квартира в ЖК Акрополь на 5ой Фонтану, Приморський Новий елітний комплекс розташувався у мальовничому місці на 5-й станції В. Фонтану...
showMore
mortgage1 mortgage2