$ 15 000
($790/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Ваше стартове житло! Квартира студійного типу, загальною площею – 19 м2. Розташована у закритому житловому комплексі на вулиці Боровського, неподалік...
$ 40 000
($640/м²)
Трикімнатна квартира у висотному будинку на Таїрово. Пропонуємо до Вашої уваги квартиру на середньому поверсі, з роздільним плануванням. Три кімнати...
$ 26 500
($780/м²)
Продам 1-кім квартиру в супер районі на Таїрова. Вул. Шишкіна / Вузовський. Квартира після косметичного ремонту. Встановлено металопластикові вікна. Простора...
Marinist
$ 145 000
($2 014/м²)
У продаж надійшла видова 2-кімнатна квартира в дуже хорошому комплексі високого рівня, розташованому на 16-й станції Великого Фонтану біля самого...
ШІСТЬДЕСЯТ ТРЕТЯ ПЕРЛИНА
$ 37 600
($887/м²)
До Вашої уваги однокімнатна квартира в 63 Перлині/вул. Краснова! Одне з найбільш затребуваних планувань: 42.4 кв.м, кухня-вітальня, велика спальня, вид...
ЗОДІАК
$ 36 000
($633/м²)
Пропонується до продажу двокімнатна квартира на Сахарова. Новий зданий будинок на селищі Котовського. У квартирі окремі кімнати з кухні з...
ФРАНЦУЗЬКИЙ
$ 183 000
($1 990/м²)
У продажу розкішна двоспальна квартира із дизайнерським ремонтом на Французькому бульварі. 10-й поверх 23-поверхового комплексу: - Кухня-студія. - Майстер-Спальня: •...
$ 83 000
($985/м²)
Продається чудова двокімнатна квартира в історичному центрі Одеси, за адресою вул. Пантелеймонівська, 88, поблизу вул. Преображенській. Ця квартира загальною площею...
$ 96 000
($820/м²)
Увага! Дворівнева квартира у центрі Одеси! Новий фасад, товщина стін 1 м. На першому поверсі кухня-вітальня 40 кв. та санвузол...
ШОСТА ПЕРЛИНА
$ 70 000
($1 373/м²)
Простора 1 кімнатна квартира в ЖК "6 Перлина" / Аркадія Шикарна квартира з дорогим дизайнерським ремонтом, з меблями та технікою...
Акварель 3
$ 25 500
($1 000/м²)
Зверніть увагу! Однокімнатна смарт-квартира в сучасному Житловому Комплексі Акварель 3 у Центрі міста з шикарним видом на лиман Хаджибей та...
АКВАРЕЛЬ 7
$ 31 500
($823/м²)
Пропонується до продажу квартира в ЖК "Акварель7" на Слобідці. Малоповерховий комфортний будинок, закрита територія, що охороняється. Правильне планування квартири. У...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2