ОДЕСЬКИЙ ДВІР
$ 32 000
($447/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Новий зданий будинок на Молдаванці Велика квартира може від будівельників. Два балкони. є можливість облаштувати терасу 30м.кв. Висота стелі 3,5м...
ГОРИЗОНТ
$ 67 000
($1 489/м²)
Простора квартира в зданому та обжитому будинку на Таїрова ЖК Горизонт по вул.Костанді. Бом бізнес-класу розташований у приватному секторі, що...
"MODERN"
$ 53 200
($789/м²)
Простора 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі бізнес-класу ЖК МОДЕРН. Найкраща локація на 6-й станції Фонтану. Комфортне для життя планування...
АКРОПОЛЬ
$ 50 000
($1 087/м²)
Продам однокімнатну квартиру в ЖК Акрополь-1, в зданому будинку. Простора квартира студійного типу із великим балконом. Легко ділиться у стандартне...
ЕЛЕГІЯ-ПАРК
$ 143 000
($2 288/м²)
Продається квартира в ЖК Елегія парк. Аркадія / Курортний пров. 62м2, кухня - вітальня OPEN SPACE, спальня, гостьова, с/в суміщений...
ЛЕВАНІВСЬКИЙ
$ 52 000
($1 300/м²)
Квартира в малоквартирному новобудові з дизайнерським ремонтом в районі Аркадії на вулиці Леваневського. Високі стелі 4м та тераса. Цілком укомплектована...
$ 24 500
($943/м²)
Смарт-квартира з ремонтом Левітана / Корольова! Будинок біля скверу ім. Академіка Королева, тихе спокійне місце. 5-поверховий клубний новобуд Квартира повністю...
РОДОС
$ 41 000
($1 519/м²)
Квартира в ЖК РОДОС з гарним видом на місто та море. Студія загальною площею 27 кв.м на 9 поверсі з...
$ 38 000
($528/м²)
Продам 3 кімнатну квартиру, в міцному будинку "сталінка" вул. Фабрична / Стуса. Розташована на 3 поверсі 4-поверхового будинку. Зверніть увагу...
КОНСОЛЬ
$ 47 500
($767/м²)
У продажу 2-кімн. квартира на вул. Пішонівська ЖК Консоль. Площа 62 м. кв. Кухня-вітальня 20 кв. Виконано косметичний ремонт. У...
$ 36 500
($761/м²)
Світла прекрасна для життя 3-х квартира, на Молдаванці. Ремонт, залишається меблі, техніка. -встановлені вікна євробрус, -сигналізація, кондиціонер, газовий котел, -бельетаж...
ПІВДЕННА ПАЛЬМІРА
$ 56 000
($1 019/м²)
У продажу 1-кімнатна квартира в ЖК "Південна Пальміра" в самому серці Аркадії на вул. Генуезькій. Виконано якісний ремонт. Квартира з...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom