$ 19 500
($813/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
У продажу кімната 24 кв.м, поділена на дві зони. Є балкон з видом на фасад. Кімната гарна, затишна. Кухня на...
П`ЯТЬДЕСЯТЬ ШОСТА ПЕРЛИНА
$ 44 500
($1 113/м²)
Пропонується до продажу однокімнатна квартира перепланована у двокімнатну в ЖК 56 Перлина. Розташована на 17 поверсі. Виконано якісний ремонт. Район...
$ 45 000
($551/м²)
Квартира на землі, по типу приватного будинку в Малиновському районі на два рівні. Загальна площа близько 82 кв.м, просторе...
$ 320 000
($2 516/м²)
Стильна квартира з прямим видом на море на 8 ст. Дві спальні, простора кухня-вітальня-їдальня 64,5 кв.м. Високоякісні оздоблювальні матеріали, меблі...
ОЛІМПІЙСЬКИЙ
$ 195 000
($1 625/м²)
3-х кімнатна квартира в ЖК Олімпійський. У квартирі виконано ремонт із якісних матеріалів. Вітальня з терасою, кухня-їдальня, стіни-фарбування, тепла підлога...
ОДЕСЬКИЙ ДВІР
$ 73 000
($745/м²)
Велика, простора, світла, квартира в новому будинку недалеко від центру. Стан від будівельників. Це підведено стояки комунікацій. Розведена система опалення...
АЛЬТАІР
$ 55 000
($758/м²)
Житловий комплекс "Альтаїр" вигідно відрізняється від інших комплексів. Наприклад, розташуванням на межі спального району Таїрова, звідки п'ятнадцять хвилин автобусом або...
$ 48 000
($880/м²)
Продам простору 1-кімнатну квартиру з ремонтом у Климівському будинку на Малій Арнаутській Загальна площа 54,6 квадратних метрів включає: - спальню...
$ 27 000
($720/м²)
2-кімнатна квартира на Запорізькій, кут Богдана Хмельницького! Житло у зеленій Молдаванці із власним двором. Зроблено свіжий ремонт, стан-житловий! Всі меблі...
$ 42 000
($492/м²)
Продається простора квартира площею 85 кв. Ідеальне планування підійде для здійснення ваших дизайнерських фантазій. 4 окремі кімнати, кожна зі своєю...
$ 7 500
($625/м²)
Пропонується до продажу кімната 13.6 метрів у комунальній квартирі на вулиці Космонавтів поряд із парком Горького. Чиста комуна, добрі сусіди...
АВІНЬЙОН
$ 39 300
($908/м²)
Смарт-квартира з великою терасою 50 кв.м у новому будинку. Індивідуальне опалення. Встановлено двоконтурний газовий котел. Відмінна шумоізоляція завдяки матеріалу стін...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom