$ 45 000
($883/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Квартира у новому триповерховому будинку в Центрі на вул. Успенська / Осипова Правильне планування: простора кухня вітальня - 27м2, суміщений...
ДМИТРІЇВСЬКИЙ
$ 77 000
($1 150/м²)
Продається 2 кім квартира в новому цегляному будинку компанії Стікон. 4 поверх, південна сторона, чудовий краєвид на приватний сектор Квартира...
$ 27 000
($819/м²)
Пропонується до продажу однокімнатна квартира на Філатова, Парк Горького. Повністю готова для проживання – ви просто заїжджаєте та живете. Ідеально...
$ 48 360
($1 300/м²)
ЖК одеські Традиції 6 черга будівництва. Здача у 2024 р. Квартира з готовим ремонтом: на стінах світлі шпалери, на підлозі...
ПРОСТІР НА РАДІСНІЙ
($1 012/м²)
У продажу квартира в ЖК "Простір на Радісній". Будинок зданий. За планування кухня-їдальня, спальня, вбиральня та спільний санвузол. Вікна...
$ 33 500
($1 000/м²)
Продається 1-кімнатна квартира в малоквартирному будинку. З готовим ремонтом, вбудованою кухнею під замовлення з варильною плитою та витяжкою. Укомплектований санвузол...
$ 40 000
($653/м²)
У продажу 3-кімнатна квартира на Черемхах. Загальна площа 61,3 кв. м, 3 окремі кімнати, кухня 6 кв. м. Роздільний санвузол...
$ 47 000
($480/м²)
Пропонується квартира на Добровольського \ Паустовського загальної площі 98 метрів, 5 окремих кімнат велика кухня 12 метрів, роздільний санвузол, нова...
$ 18 500
($930/м²)
Пропонуємо вашій увазі дворівневу смарт-квартиру на Молдаванці. Вдале розташування поблизу центра - на вулиці Лазарева ріг провулок Високий. Цікаве планування:...
$ 35 000
($637/м²)
У продажу трикімнатна квартира 55 кв.м, на вул.Розумовського. Квартира дворова зі своїм палісадником, у хорошому житловому стані. Всі кімнати та...
$ 38 000
($679/м²)
У продажу трикімнатна квартира на Черемушках. Вулиця Варненська, квартира з ремонтом, меблями та технікою. 55 кв.м, перепланування на кухню студію...
Рахат Лукум
$ 41 000
($539/м²)
Подається однокімнатна квартира в житловому комплексі «Smart city» квартира загальною площею 40,9 кв.м. Комплекс розташований на вул. Бочарова.У квартирі стан...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom