$ 250 000
($1 191/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
4 кімн квартира в Центрі міста Приморський район є вид на море. Будинок розташований на вулиці Софіївській. Бельгійський проект, стелі...
ОДЕСЬКІ ТРАДИЦІЇ
$ 41 591
($1 100/м²)
Комплекс "Одеські Традиції" розташований в історичному районі Одеси по вул. Ак.Воробйова. Близькість до центру міста та зручна транспортна розв'язка. 6...
АЛЬТАІР 3
$ 36 800
($852/м²)
У продажу 1-кімнатна квартира в житловому комплексі Альтаїр-3 від надійного забудовника компанії Будова. Пропоную у продаж 2-кімнатну квартиру в Київському...
$ 40 095
($1 091/м²)
$ 31 500
($1 040/м²)
Продаж однокімнатної квартири в Приморському районі. Перепланували на кухню вітальню Розпочато ремонтні роботи: стіни оштукатурені, на підлозі залита стяжка, поміняна...
$ 60 000
($502/м²)
Пропонуємо у продаж трикімнатну квартиру в районі залізничного вокзалу, на Водопровідному провулку. Квартира знаходиться на першому поверсі, два входи, підвал...
$ 40 000
($1 046/м²)
Комплекс розташований по вул. Ак.Воробйова. Близькість до центру міста та зручна транспортна розв'язка. 5 черга будівництва. Будинок зданий. Відмінне планування...
$ 41 000
($1 103/м²)
ОДІСЕЙ
$ 140 000
($1 211/м²)
Простора квартира 116 м² у новому зданому будинку ЖК «Одіссей» (2020 рік, забудовник СМУ-11). У квартирі виконано дорогий ремонт; укомплектована дизайнерськими меблями та якісною побутовою...
$ 48 000
($677/м²)
Продається трикімнатна квартира на вулиці Єфімова / Малиновського в районі Черемушки. У квартирі зроблений якісний ремонт, вона повністю укомплектована меблями...
МИХАЙЛІВСЬКЕ МІСТО
$ 38 000
($1 000/м²)
ЖК Михайлівське містечко від будівельної компанії Будова знаходиться у самому серці Молдаванки. У пішій доступності кілька шкіл, садок, фітнес клуби...
$ 11 500
($384/м²)
Продається 1 кімнатна квартира після будівельників. Простора квартира, статки після будівельників. Будинок зданий. Квартира готова до ремонту. Відмінна транспортна розв'язка...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom