КУКУРУДЗА
$ 210 000
($1 455/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продам просторную 3-х комнатную квартиру с дизайнерским ремонтом, в элитном жилом комплексе ЖК Кукуруза! В квартире 2 спальни, гостиная, кухня-столовая...
$ 37 000
($762/м²)
Двокімнатна квартира на вул. Паркова/Грушевського Квартира знаходиться в будинку 2006 року побудови. Квартира повністю дворова тепла та світла. Виконано якісний...
$ 36 000
($572/м²)
Ексклюзивна пропозиція! Простора 3-кімнатна квартира в Київському районі (Таїрове). Три окремі кімнати, два балкони, двостороння. Чистий, житловий стан, дуже світла...
$ 32 500
($692/м²)
2-кімнатна квартира у цегляному будинку поруч із центром міста. Гарний житловий стан: металопластикові вікна, новий кухонний гарнітур, свіжі шпалери. Функціональне планування:...
$ 6 000
($561/м²)
вул.Ядова/Базарчик, цегляний спецпроект. Нові ліфти. Кімната квадратної форми 10,7 м у блоці на двох. Т/ванна роздільна також на двох. Кухня...
$ 50 000
($770/м²)
Продам 3-кімнатну квартиру на вул. Ак. Глушко. Приємна квартира у відмінному стані. Усі вікна металопластик. Балкон та лоджія засклені, розкриті...
$ 35 000
($834/м²)
+Пропонується до продажу однодвушка в новому цегляному будинку на вулиці Висоцького! Квартира розташована на 10-му поверсі 11-ти поверхового будинку. У...
$ 25 000
($890/м²)
Продаж однокімнатної квартири на Таїрова/Глушко. Раціональне планування: кухня-їдальня, спальня, санвузол та передпокій. У кімнаті та передпокої натяжна стеля, підлога ...
БУЛЬВАР АКАЦІЙ
$ 36 500
($949/м²)
Продається однокімнатна квартира у новому житловому комплексі "Бульвар Акацій". Загальна площа квартири – 38,5 кв.м, розташована на 9 поверсі. Із...
$ 45 500
($675/м²)
Продаж 3-кімнатної квартири на Семена Палія Відмінне місце розташування будинку, поруч дві школи та два дитсадки. Закритий внутрішній двір, де...
$ 28 000
($667/м²)
У продажу 2-кімнатна квартира. Стан квартири добрий житловий. Кімнати роздільні. Балкон збільшено. Середній комфортний поверх. Чи не кутова. У кроковій...
КОРФУ
$ 99 000
($4 950/м²)
У продажу квартира з ремонтом у ЖК Корфу з видом на море у престижному районі Одеси. Квартира повністю готова до...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2