$ 70 000
($1 000/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
В продаже 4-х ком. квартира на ул. Канатной/ул.Большой Арнаутской. Крепкий дом, тихий дворик. Квартира в отличном состоянии! Несколько лет назад...
Гімназист
$ 42 990
($1 870/м²)
Квартира-студія у клубному, новому ЖК «Гімназист» у центрі міста Одеси. Дана квартира продається в комплектації white box та двоконтурним, газовим...
$ 68 000
($872/м²)
Продам 3-х кімнатну квартиру в центрі міста на Пушкінській! Квартира після капітального ремонту. Переплановано на кухню-студію, дві просторі спальні, збільшено...
$ 43 000
($662/м²)
Пропонується до продажу трикімнатна квартира на Висоцького . Велика квартира з трьома окремими кімнатами – чудовий варіант для великої родини...
7-а ПЕРЕСИПСЬКА
$ 16 000
($1 143/м²)
Смарт-квартира з ремонтом у малоквартирному будинку на 7-й Пересипській. Квартира з ремонтом, підійде для житла чи під орендний бізнес. Встановлено...
$ 73 000
($794/м²)
Квартира на Черемхах, за ціною, нижчою від ринкової в новому будинку з ремонтом. Пропонується 2-х спальня квартира з великою кухнею-вітальнею...
МІСТО МРІЙ
$ 27 500
($510/м²)
2 кімнатна квартира в новому житловому комплексі на вулиці Давида Ойстраха. Стан квартири після будівельників, що дозволить Вам виконати ремонт...
$ 75 300
($908/м²)
У продажу 3-кімнатна квартира в новому цегляному будинку по вул. Сахарова (Дубки) Квартира утеплена повністю по фасаду та зсередини, товщина...
$ 13 000
($748/м²)
Кімната продається в комунальній квартирі в районі Приморський на вулиці Сегедськiй. Кімната після косметичного ремонту, металеве пластичне вікно, ламінат на...
$ 48 000
($677/м²)
Пропонується на продаж 3-кімнатна квартира на проспекті Добровольського. Загальна площа – 71 м2. Квартира перепланована з трикімнатної в двокімнатну та...
$ 45 000
($577/м²)
Продається простора 4-кімнатна квартира у висотному будинку на Фонтані. Кімнати та санвузол роздільні. Газовий будинок. Вікна частково металопластикові. Є ще...
$ 90 000
($1 500/м²)
Сучасний ремонт, з любов'ю проспект Шевченка сталінка Другий поверх Двостороння сталінка з високими стелями на проспекті Шевченка. Другий поверх міцного...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom