ПРОСТІР НА ПЕДАГОГІЧНІЙ
$ 44 500
($1 086/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продам 1-к квартиру в новому малоповерховому будинку! Приморський район. Педагогічна вулиця / 6-та станція Великого Фонтану. ЖК Простір на Педагогічній...
АЛЬТАІР
$ 52 000
($1 107/м²)
У продажі однокімнатна квартира в ЖК Альтаїр-1. На 2 поверсі загальною площею 47м. Повністю укомплектована необхідними меблями та технікою. У...
АРКАДІЯ ХІЛЛС
$ 138 000
($1 587/м²)
У продажу стильна простора квартира з ремонтом дизайн-проекту в Аркадії. ЖК Аркадія Хіллс. Загальною площею 87 м2. Розпланована: вітальня з...
КЛАБ МАРИН 2
($1 362/м²)
Однокімнатна квартира в ЖК Club Marine р-н 16 ст. Б. Фонтану Раціональне планування: кухня-студія зі спальнею та гардеробною кімнатою. Квартира...
ШІСТЬДЕСЯТЬ ШОСТА ПЕРЛИНА
$ 36 000
($879/м²)
ЖК 66 перлина на Краснова від KADORR. Здача 2 квартал 2024 року. 1 кімнатна квартира на 12 поверсі. Велика кухня...
РУСЛАН І ЛЮДМИЛА
$ 70 000
($1 207/м²)
Пропонується до продажу затишна простора 1-кімнатна квартира в ЖК Руслан і Людмила. Будинок бізнес-класу. Зручний 4-й поверх. У квартирі виконаний...
ЛІТЕРАТУРНИЙ
$ 42 000
($1 035/м²)
Однокімнатна квартира, ЖК Літературний в курортному районі міста, 8-а ст. Фонтану, вул. Літературне 10. У пішій доступності парк Юність, море...
АПОЛЛОН
$ 34 000
($1 031/м²)
Представляю вашій увазі однокімнатну квартиру в новому будинку, розташованому в центрі міста, поряд із залізничним вокзалом та парком. Будинок збудований...
MANHATTAN
$ 78 000
($846/м²)
Двокімнатна квартира вільного планування з панорамними вікнами та великою терасою в новому ЖК Манхеттен Орієнтир площа Толбухіна Комфортний четвертий поверх...
СОРОК ШОСТА ПЕРЛИНА
$ 65 188
($876/м²)
Затребуване планування 2-х кімнатної квартири. 2х кімн. у стані від будівельників ЖК 46 Перлина. Шикарне, правильне планування, всі кімнати роздільні...
UNITY TOWERS
$ 42 070
($1 202/м²)
Новий сучасний житловий комплекс Unity Towers, що будується. Будинок будується, здавання заплановано на 2 квартал 2024 року. Автономне опалення, закрита...
$ 24 500
($721/м²)