ДВАДЦЯТЬ СЬОМА ПЕРЛИНА
$ 64 900
($1 803/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Предлагается к продаже квартира в Аркадии. Новый жилой комплекс бизнес-класса в Жемчужном квартале. Квартира очень красивая, уютная и функциональная. Дизайнерский...
Marinist
$ 120 000
($2 353/м²)
Однокімнатна квартира на 1-лінії моря у ЖК "Marinist"! Квартира вільного планування в малоповерховому будинку, можна реалізувати свої дизайнерські ідеї. Виконано...
Сі Вью (Sea View)
$ 32 000
($889/м²)
ЖК "Sea View" - це концептуально нове житло, яке вирізняється високою якістю будівництва, розвиненою інфраструктурою, а також панорамним видом на...
П`ятдесят Дев`ята Перлина
$ 49 900
($1 148/м²)
Квартира з ремонтом та меблями в ЖК 59 Перлина. Низький поверх. Виконано перепланування з окремою спальнею, кухнею та вітальнею. Якісний...
ЛИМНОС
$ 38 900
($1 420/м²)
Квартира студійного типу в сучасному ЖК "Лімнос" за 15 хвилин ходьби до МОРЮ та Аркадії. Виділена кухонна зона та спальна...
ПРОСТІР НА РИШЕЛЬЄВСЬКІЙ
$ 123 000
($1 758/м²)
однокімнатна квартира ЖК "Простір на Рішельєвській" Новий житловий комплекс розташований у історичному центрі міста. Спальня + кухня вітальня, окремий санвузол...
АКАДЕММІСТЕЧКО
$ 105 000
($1 750/м²)
Простора однокімнатна квартира 60 м² з ремонтом у ЖК «Академмістечко» біля парку Перемоги. У квартирі виконано ремонт, продається з меблями та технікою. Своє опалення від 2-контурного газового...
$ 124 600
Однокімнатну квартиру ЖК "Простір на Рішельєвській" Новий житловий комплекс розташований у історичному центрі міста. Спальня + кухня вітальня, окремий санвузол...
АКВАРЕЛЬ 7
$ 35 000
($940/м²)
Продаж однокімнатної квартири в ЖК Акварель7. Малоповерховий комфортний будинок. Закрита територія, що охороняється. Продумане планування. З кухні вітальні вихід на...
ШОСТА ПЕРЛИНА
$ 75 000
($1 531/м²)
Предлагается к продаже просторная однокомнатная квартира со свежим ремонтом из качественных материалов. Квартира оборудована сплит-системой кондиционирования, видеонаблюдением. Сделана обесшумка,установлены дорогие...
ШОСТНАДЦЯТА ПЕРЛИНА
$ 69 000
($1 770/м²)
1-кімн. квартира в ЖК 16 Перлина з панорамним видом на місто Повністю мебльована та укомплектована. Зроблено якісний ремонт. Стіни повністю...
НОВІ ЧЕРЕМУШКИ
$ 37 000
($835/м²)
1 квартира ЖК НОВІ ЧЕРЕМУШКИ Комплекс складається із двох будинків, висотою 12 поверхів. Перший будинок вже збудовано і введено в...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2