discountPageTitle
Акварель 3
$ 40 270
($1 115/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаётся однакомнатная квартира с балконом в жилом комплексе Акварель 3, расположенном на Пишоновской улице. Это отличное предложение для тех, кто...
$ 55 000
($1 000/м²)
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира в цегляному будинку на Ак. Вільямса. Велика, простора, дуже світла квартира. закритий двір. Раціональне планування:...
$ 19 000
($543/м²)
Пропонується на продаж 1 кімнатна квартира! Затребуване планування, "чеський проект" з великою кухнею. Квартира в чистому, житловому стані, балкон засклений...
$ 42 000
($664/м²)
3-кімнатна квартира в чеському проекті на вул. Люстдорфська дорога/пр.Ак. Глушко/Київський ринок Дана квартира стане ідеальним вибором для цінителів комфорту, затишку...
VIA ROMA (ВІА РОМА)
$ 61 170
($952/м²)
ЖК "ВІА РОМА" Новий житловий комплекс на Таїрово. 2-кімнатна квартира з правильним плануванням Кухня-вітальня площею 16 кв. Квартира у стані...
ЗАТИШНИЙ
$ 48 000
($906/м²)
Велика однокімнатна квартира в новому цегляному будинку на Слобідці / ЖК Затишний. Квартира розташована на середньому поверсі з якісним ремонтом...
$ 10 000
($513/м²)
У продажу кімната 19,5 кв.м з балконом та своєю кухнею у центрі міста, біля Привозу. Кухня 6,8 кв.м коридором, де...
$ 26 500
($608/м²)
Продається двокімнатна кімнатна квартира вул. Варненська/Черемушки/район 100 школи. Гарний стан квартири. Встановлено кондиціонер, бойлер, пральна машина, холодильник, плита. Дах новий...
ОДЕСЬКИЙ ДВІР
$ 85 000
($865/м²)
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира в новому будинку поряд з центром. ЖК Одеський двір на вул. Ген . Цвєтаєва. Стильна...
$ 58 000
($678/м²)
Пропонується квартира під ремонт 4 кімнатна перепланована в 3 кімнатну площею - 86 кв. м. З балконом та лоджією. Санвузол...
ПОСЕЙДОН
$ 48 594
($910/м²)
Квартира с прямейшим видом на море! В коридоре есть возможность сделать небольшую гардеробную. Лоджия практически 5 метров, из которой открывается...
"ПЕРШИЙ ФРАНЦУЗЬКИЙ"
$ 102 240
($1 600/м²)
Перший Французький - унікальний проєкт у стилі Французької архітектури. Будинок розташований у серці Одеси, в аристократичному районі Відрада, на початку...
Показати ще
title
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom