rooms
program
priceLabel $
totalArea
Киевский Квартал
$ 31 800
($1 178/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
СМАРТ-КВАРТИРА З РЕМОНТОМ ЖК "Київський Маєток",с. Софіївська Борщагівка - Оформлення під Єоселя,Сертифікат - Площа: 27 м2 - 6/6 поверх ...
Петровский квартал
$ 46 000
($1 056/м²)
Продаж 1-к квартири з приватним двориком в ЖК Петрівське містечко,Святопетрівське розташоване за п'ять кілометрів від Києва. Загальна площа 43,6, тераса(...
Dobre Misto 2
$ 60 000
($1 464/м²)
Квартиру можна придбати за програмою єОселя 3% та 7% Пропонується до продажу 1-на квартира в ЖК Добре Місто 2...
Спутнік
$ 43 000
($1 017/м²)
Квартиру можна придбати по програмі єОселя. Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира в ЖК Спутник-теремки Гатне, найближчий пригород Києва. Квартира...
Счастливый
$ 59 800
($1 704/м²)
1-кімнатна квартира в ЖК Щасливий по вул. Яблунева, 11. Цю квартиру можна придбати по державним програмам: єОселя, постанови, сертифікати. Будинок...
$ 49 600
($962/м²)
Продается отличная, уютная квартира евродвушка, с евроремонтом, в Святопетровском. Пространство, с большой объединяющей лоджией, между собой кухню-студию и комнату. Квартира...
Емоція
($935/м²)
ЖК «ЕМОЦІЯ» Продам готову 1к квартиру з власним двориком. Можлива іпотека єОселя с. Хотів, вул. Промислова, метро Теремки 6 км...
$ 84 000
($840/м²)
єОселя 3%, 7%! Постанови 214; 280; 206; 719; 600. Повний супровід угоди. Найкраще планування в ЖК "Емоція", с. Хотів, вул...
$ 58 000
($754/м²)
Простора 3-к. квартира Чабани.Постанови.єОселя Площа квартири 77.1/48,6/7,6 Велика лоджія+Балкон. Окремі кімнати. Квартира під ремонт (в житловому стані). Чисте парадне. Поміняний...
Авиа Квартал
$ 45 000
($928/м²)
Продам 1-кімнатну квартиру в новому будинку ЖК "Авіа квартал", Бучанському районі, м. Вишневе, вул. Вітянська. Квартира знаходиться на 10 поверсі...