rooms
program
priceLabel $
totalArea
$ 96 000
($1 782/m²)
Floor/Number of storeys:
Rooms:
Total square:
Victory V
$ 250 000
($3 125/m²)
Lukyanovskiy
$ 130 000
($1 781/m²)
Продаж 2кімнатної квартири в ЖК Лук’янівський на вул. Юрія Іллєнка (Мельникова)51 б. до м Лук'янівська 2- хвилини пішки. Будинок...
Smart House
$ 39 000
($1 773/m²)
Fayna taun
$ 91 520
($3 212/m²)
Useful square:
$ 120 000
($2 667/m²)
Poetica
$ 116 000
($1 727/m²)
$ 215 000
($2 890/m²)
$ 65 000
($1 445/m²)
$ 118 000
($2 227/m²)
Manhattan city
$ 156 000
($2 933/m²)
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2